Denní horoskop RYB na 22. 2. 2022

Ryby 22. 2. 2022

Dnes se může konat schůzka, které se nechcete zúčastnit, Ryby. Mohlo by být dlouhé a nudné, ale přesto byste se měli snažit naslouchat. Kolegové s vámi budou chtít následně diskutovat a možná se i přes nudu něco dozvíte. Berte to tak, že je to jen asi hodina. Soustřeďte se na to, co se říká, a ne na čas.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současné příznivé uspořádání planet může znamenat, že máte příležitost promluvit si s někým blízkým o tom, jak se cítíte. Zdá se však, že vám v tom něco brání, což je ve vašem případě dost neobvyklé, protože to pro vás obecně nebývá problém. Možná potřebujete více času, abyste se rozhodli, kam vlastně chcete s tímto novým vztahem směřovat, než uvíznete na trati vedoucí odnikud nikam.

Práce

Lidé, kteří byli velmi tvrdohlaví a ustrnuli na svých cestách, se na vás obracejí s prosbou o tvůrčí radu. Spolupracujte. Vaše různé přístupy se magicky spojí a vytvoří něco mnohem většího než součet vašich jednotlivých částí.

Peníze

Tento týden je pro vás velmi náročný. Aspekty ovlivní váš dům peněz a hodnot, čímž se zvýší vaše finanční prostředky, což je skvělé. Pomůže vám to také vytvořit plán pro vaše peníze do budoucna. Použijte kalkulačku důchodového spoření (dostupnou na internetu), která vám pomůže zjistit, kolik musíte měsíčně spořit, abyste si mohli užívat pohodlného života poté, co opustíte své zaměstnání. Sladké!

Zdraví

V dnešní době tranzitní dopravy může být komunikace náročná. Možná si budete myslet, že jste se někomu vysvětlili, a pak zjistíte, že druhá osoba netuší, co jste tím vlastně mysleli. To může být frustrující, a proto je důležité, abyste si dali větší pozor na vysvětlování a také na naslouchání druhým. Pamatujte, že komunikace je obousměrná! Snažte se zůstat uvolnění a zachovat si smysl pro humor. Pomůže vám pravidelné cvičení a zdravá strava.

Přečtěte si také