Denní horoskop RYB na 24. 2. 2022

Ryby 24. 2. 2022

Pokud se dnes náhodou setkáte s novými lidmi, buďte opatrní. Někteří lidé se zdají být zajímaví, protože jsou odvážní nebo nebezpeční. Možná dělají věci, o kterých by se vám ani nesnilo. Může se to zdát zajímavé, ale může to vést k problémům a ublížit vám, pokud nebudete opatrní. Držte se svých obvyklých norem a etiky. Pokud vás nebezpečí příliš vzrušuje, možná je čas přehodnotit svůj život a něco změnit.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vzhledem k dnešnímu postavení planet můžete mít chuť podniknout něco zcela odlišného a zároveň vzrušujícího. Co se týče romantiky, možná nebudete tak vášniví jako obvykle, ale budete se chtít zapojit do aktivit s ostatními, kteří sdílejí váš smysl pro dobrodružství a potřebu dělat něco jiného a originálního. Dnešek není ani tak o lásce, jako spíše o objevování nových a náročných vztahů.

Práce

Hlava se vám točí a je pro vás těžké ovládnout svou mysl. Zpomalte a několikrát se zhluboka nadechněte. Snažte se nepropadat frustraci. Klíčem k utřídění vašich divokých nápadů a sporadických myšlenek bude dobrá komunikace s ostatními.

Peníze

Tento týden je pro vás velmi náročný. Aspekty ovlivní váš dům peněz a hodnot, čímž se zvýší vaše finanční prostředky, což je skvělé. Pomůže vám to také vytvořit plán pro vaše peníze do budoucna. Použijte kalkulačku důchodového spoření (dostupnou na internetu), která vám pomůže zjistit, kolik musíte měsíčně spořit, abyste si mohli užívat pohodlného života poté, co opustíte své zaměstnání. Sladké!

Zdraví

Tento den je v mnoha ohledech váš. Dokážete třídit plevy od zrna jako žádné jiné znamení a zrno je možná ve vaší emocionální pravdě. Máte tendenci vědět, co situace nebo člověk potřebuje, aby se urovnal, takže se nebojte do toho zapojit. Aby se to odrazilo i ve vašem těle, zkuste jíst listovou zeleninu nebo borůvky, abyste zažívacímu traktu pomohli se zpracováním potravy. Věděli jste, že borůvky napomáhají zdravému pohybu střev?

Přečtěte si také