Denní horoskop RYB na 25. 2. 2022

Ryby 25. 2. 2022

Jednoho dne chci být.... Když jste byli malí, jak jste dokončili tuhle větu, Rybky? Podívejte se, na co přišla vaše paměť a představivost. Je váš život takový, jaký jste si ho vysnili? Pokud ne, zvažte, co byste mohli udělat, abyste to změnili. Možná byste si měli lehnout na záda a dívat se na mraky nebo hvězdy. Tato dětská činnost ve vás může vyvolat nějaké nápady.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konjunkce naznačuje, že vy a váš milostný zájem možná nebudete chtít dělat kompromisy obvyklým způsobem. Oba se cítíte dynamicky nabití a připravení k akci, ale ne nutně ve smyslu společného podnikání. Možná vám pomůže uvědomit si, že potřebujete prostor k prozkoumání své tvořivosti, a může vám pomoci strávit nějaký den odděleně.

Práce

V průběhu dne pocítíte, že ostatní lidé berou vaše nápady vážněji. Celkově budete v odpoledních hodinách mnohem produktivnější. Dnes se k vám přikloní nečekané štěstí, které vaší práci dodá větší smysl.

Peníze

Tento týden je pro vás velmi náročný. Zvýší se vaše finanční prostředky, což je skvělé. Také si vytvoříte peněžní plán do budoucna. Použijte kalkulačku důchodového spoření (dostupnou na internetu), která vám pomůže zjistit, kolik musíte měsíčně spořit, abyste si mohli užívat pohodlného života poté, co opustíte své zaměstnání.

Zdraví

Atmosféra dne vám dodá spoustu energie a ukáže vám, že je třeba zapojit mysl, abyste zvládli své tělo. Představte si svou mysl jako hrdinného hasiče, který zvládá zuřící požár. V ohni je mnoho pozitivního užitku, ale je třeba ho zvládnout. Myslete na disciplínu. Použijte svou mysl k tomu, abyste se přesvědčili, že si máte obout běžecké boty, připravit zdravou večeři nebo vstát a doplnit si sklenici vody.

Přečtěte si také