Denní horoskop RYB na 26. 2. 2022

Ryby 26. 2. 2022

Dnes budete mít, Ryby, pravděpodobně k dispozici spoustu energie na to, abyste se pustily do nejrůznějších aktivit. Dokončete veškerou práci, kterou je ještě třeba dokončit. Pusťte se do úklidu a organizování nebo se pokuste vyrazit ven za zábavou v teplém počasí. Ať už si vyberete cokoli, snažte se, aby to bylo aktivní. Budete potřebovat, aby se všechna ta energie někam ztratila. Klidné sedavé zaměstnání vám nepomůže.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Láska a romantika jsou do značné míry spojeny se stejným smyslem pro humor. Dnešní příznivý aspekt naznačuje, že pokud hledáte tu pravou osobu, oba poznáte, že jste spřízněné duše podle toho, jaké věci vás oba rozesmějí. Poté, co toto zjistíte, si jistě začnete všímat i dalších věcí, které váš obdiv podpoří.

Práce

V následujících třech a půl týdnech budou pracovní nedorozumění častým jevem. Bude těžké se s lidmi domluvit tak, jak potřebujete. Snažte se zachovat si pozitivní přístup. Klíčovou ingrediencí je smysl pro humor.

Peníze

Tento týden je pro vás velmi náročný. Zvýší se ale vaše finanční prostředky, což je skvělé. Aktuálně energie vám také pomůže vytvořit plán pro vaše peníze do budoucna. Použijte kalkulačku důchodového spoření (dostupnou na internetu), která vám pomůže zjistit, kolik musíte měsíčně spořit, abyste si mohli užívat pohodlného života poté, co opustíte své zaměstnání.

Zdraví

Možná se dnes cítíte osaměle bez zjevné příčiny. Nepodléhejte pokušení uzavřít se do sebe. Začněte přemýšlet o činnostech, které vám dělají dobře. Už dlouho jste si nepopovídali od srdce se svým nejlepším přítelem? Láká vás dobrovolnická práce? Možná byste chtěli začít jednou týdně navštěvovat nějaký druh virtuální lekce... Zkuste jógu; její účinky jsou hluboké.

Přečtěte si také