Denní horoskop RYB na 27. 3. 2023

Ryby 27. 3. 2023

Ryby, dnes pro vás může být obtížné navázat kontakt s ostatními. Váš mozek může působit, jako by se nacházel v jiné dimenzi. Oceňte sílu kruhového pohybu ve svém životě. Vyhledávejte věci, které mají rychlý spád a jsou trochu bizarní. Zajděte si na kolečkové derby. Jednoduchá věc, jako je mince kutálející se po chodníku, vám může umožnit spojit se s jiným způsobem uvažování o svém životě.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Manipulace a emocionální intenzita jsou dnes velmi časté. Jakýkoli sentiment jste vyhodili z okna. Dnes toužíte po akci, vzrušení a po tom, abyste se někam dostali rychlým a zběsilým tempem. Pokud se cítíte zatíženi někým, kdo se jen zdánlivě fláká, mohli byste ztratit klid a říct mu, kam má jít. Potřebujete prostě prostor – nejednejte příliš impulzivně.

Práce

Ostatní lidé vás posouvají na vyšší úroveň. Místo toho, abyste se s touto vlnou energie snažili bojovat, můžete se jí poddat. Nyní je čas, abyste naplánovali svůj útok. Cítíte se mnohem divočejší než obvykle. Využijte svého vnitřního ohně.

Peníze

Soustředíte se na svou kariéru a na to, jak se přiblížit svým cílům. V tomto životním období toužíte po větší jistotě a po platu, o kterém víte, že z něj můžete pohodlně žít. I když to může vyžadovat, abyste na sebe vzali větší odpovědnost nebo pracovali déle, jste na dobré cestě k dosažení svých cílů. Světlo si posvítí na váš sektor dluhů. Splácejte je, jak budete stoupat v kariérním žebříčku.

Zdraví

Kreativita, která je díky planetární energii k dispozici, je pro vás velkým přínosem. Obvyklá každodenní rutina může být trochu nudná a tento den přináší jiskru a energii, které vám na dlouhou trať vrátí víru ve zdravé postupy. Buďte otevření změnám a zároveň se držte svých základních zásad, a nakonec se dočkáte zábavných překvapení. Při pobytu venku hledejte neobvyklé, zábavné a svérázné vtípky přírody. Dnešní aspekt vám navíc může přinést nového přítele.

Přečtěte si také