Denní horoskop RYB na 5. 5. 2023

Ryby 5. 5. 2023

Vy a váš současný nebo potenciální milostný partner se dnes můžete ocitnout ve zvláštním prostoru, Ryby. Intelektuální uvědomění bojuje s emocionálními pochybnostmi. Komunikace by mohla být nejasná a snadno špatně interpretovatelná, proto pečlivě volte slova, i když může být obtížné najít ta správná. Váš vztah by měl tento den přežít, ale vaše vzájemné porozumění by mohlo utrpět, pokud nebudete opatrní.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vám i vašemu blízkému by prospělo, kdybyste si domluvili schůzku, abyste měli čas si spolu opravdu promluvit. Dnešní postavení planet naznačuje, že vzhledem k tomu, že jste byli oba v poslední době velmi zaneprázdněni, potřebujete mezi sebou znovu navázat komunikaci. Večeře při svíčkách na nějakém nádherném místě s časem na procházku pod měsíčním svitem by vás měla opět přimět k docela hlubokému vztahu.

Práce

Možná jste se v uplynulých týdnech vrhli na nápad, který vás zničehonic napadl. Nyní se vám začíná vybavovat realita a začínáte si uvědomovat všechny důvody, proč to nebude fungovat nebo proč je třeba si vše lépe promyslet. Nenechte se rozptýlit.

Peníze

Dobrou zprávou je, že vesmír vás činí zajímavými a jedinečnými pro všechny. Špatnou zprávou je, že to do vašeho kariérního sektoru přináší značné napětí. Možná chcete, aby vaše individualita a nápady vynikly, ale někdo v práci chce zachovat status quo. Peníze přijdou, až budete schopni trochu vystoupit z řady, abyste pro své schopnosti našli podpůrné fórum.

Zdraví

Aspekt tohoto dne vám dává možnost snít velké sny, které můžete uskutečnit. Díky svému talentu pro realismus a zaměření na budoucnost budete moci v mžiku vložit své peníze tam, kde jsou vaše ústa. Začněte dneškem a udělejte pro své tělo, co můžete, včetně pití velkého množství vody a zdravého výběru při jídle. Zároveň si představte zdravou budoucnost a podle toho plánujte.

Přečtěte si také