Denní horoskop ŠTÍRA na 10. 1. 2023

Štír 10. 1. 2023

Dnes by mohlo dojít k překvapivým a velmi šťastným událostem, Štíři. Mohlo by jít o pokrok, který jste nečekali. Představení nové zajímavé osoby nebo zahájení nového vzrušujícího projektu by vám mohlo zvýšit tep. Den by vám proto měl velmi rychle uběhnout. Dnes večer se možná budete chtít podělit o své nadšení s partnerem nebo jiným členem rodiny.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnes se budete muset pořádně přemluvit, protože se projeví nebeské vlivy, které mohou způsobit dramatický zvrat událostí. Je to skvělá příležitost k tomu, abyste v současném vztahu provedli skutečně výrazné změny a prohloubili pouto mezi vámi a určitou výjimečnou osobou. Možná to nebude snadné, ale rozhodně to bude obohacující.

Práce

Pracujete na svém vlastním snu nebo na snu někoho jiného? To je důležitá otázka, kterou si musíte položit. Ujistěte se, že jste se zaměřili na cíl, který je pro vás důležitý. V opačném případě se vystavujete zklamání.

Peníze

Přemýšlejte o tom, jak získat trvalý příjem ze sdíleného majetku a investic. Může to být tak jednoduché, jako je pronájem bytu nebo rozdělení dividend na polovinu. To však také naznačuje, že je třeba být opatrný s tím, abyste se nyní více zadlužili, zejména pokud nejste zvyklí sestavovat rozpočet. Jste výkonný pracovník, který je schopen zvládnout všechno a ještě víc.

Zdraví

Dnešní planetární aspekt vás vyzývá, abyste se obrátili dovnitř a zkontrolovali svou emocionální rovnováhu. Jak snadné či obtížné je to pro vás v těchto dnech? Máte tendenci směřovat svou energii ven: promítáte ji do projektů ve vnějším světě nebo se zaměřujete na druhé. To je v pořádku, ale je velmi důležité, abyste se dokázali zkontrolovat sami se sebou, když to potřebujete. Cvičení jógy vám tuto možnost poskytne, navíc je skvělé pro váš svalový tonus. Vyzkoušejte ji!

Přečtěte si také