Denní horoskop ŠTÍRA na 11. 2. 2022

Štír 11. 2. 2022

Štíři, pravděpodobně se nyní cítíte obzvlášť sexy a vášniví. Možná si rádi prohlížíte katalogy bohatých látek nebo nábytku. Mohly by vás také oslovit erotické romány. Pokud jste momentálně zadaní, možná budete chtít strávit večer o samotě se svým partnerem. Pokud ne, nebuďte překvapeni, když přilákáte někoho nového. V každém případě budete přitahovat obdivné pohledy cizích lidí.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Povzbudí vás k novému způsobu myšlení a k prozkoumání některých vašich představ o tom, jak vedete své vztahy, abyste pochopili některé základní vzorce, které je řídí. Jedno konkrétní odhalení vám může přinést takové uvolnění, že určité partnerství bude mít z vašeho nového pochopení nesmírný prospěch. Držte se toho a nenechte si to uniknout.

Práce

Na vašem pracovišti se dnes projeví střety o to, kdo má větší moc. Přestože osoba, která je ve vedení, může mít titul "šéf", nemusí mít plný přehled o tom, co se na pracovišti skutečně děje. S největší pravděpodobností to víte nejlépe vy.

Peníze

Vlivy působící na váš dům vztahů jsou požehnáním i prokletím. I když vám dávají možnost prosazovat své záměry, mají tendenci omezovat tým, který by vám v tom mohl pomoci. Nikdy se nebojte. Není to osobní. Tito lidé čekají, až se dostanete dál, aby mohli říct, že vás znali, když. Máte představivost, kterou potřebujete, abyste svou práci zvládli včas a v rámci rozpočtu.

Zdraví

Inovativní energie dnešního aspektu ve vás vyvolává optimistické pocity ohledně budoucnosti v mnoha ohledech. Možná však předbíháte svou dobu. Soustřeďte se na to, co je tady a teď. Dopřejte si ten nejlepší možný dárek tím, že se postaráte o své fyzické potřeby. To znamená dostatek čerstvé pitné vody, hodně kvalitního odpočinku a hodně organických potravin pro vaše tělo. Cvičení vás udržuje plné pozitivní energie, která vás dostane tam, kam chcete.

Přečtěte si také