Denní horoskop ŠTÍRA na 12. 2. 2022

Štír 12. 2. 2022

Pokud něčemu nerozumíte, zeptejte se, Štíři. A pokud si myslíte, že by to mělo být jinak, ptejte se na důvody, proč to tak není. Jste zvídaví, zejména pokud jde o netradiční věci, a ještě více, pokud jsou revoluční.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nebuďte příliš znepokojeni, pokud si vás váš partner nebude všímat tak, jako obvykle.  Současný planetární aspekt vás oba vybízí k tomu, abyste realističtěji zhodnotili, co od svého vztahu oba chcete, a také čeho můžete oba dosáhnout. Není na škodu trávit čas tím, že nebudete dělat nic konkrétního, ale budete si jen užívat pocit, že jste spolu.

Práce

Velká změna je na dosah. Pokud se budete snažit této změně bránit, jen si ztížíte práci vy i lidé ve vašem okolí. Naskočte na vlnu nových myšlenek a pokrokových nápadů. V opačném případě se můžete později dostat do velmi obtížné situace.

Peníze

Vlivy působící na váš dům vztahů jsou požehnáním i prokletím. I když vám dávají možnost prosazovat vaše záměry, mají také tendenci omezovat tým lidí, kteří by vám s tím mohli pomoci. Ničeho se nebojte. Máte představivost, kterou potřebujete, abyste svou práci zvládli včas a v rámci rozpočtu.

Zdraví

Postavení planet vás vrací k tomu, co vás zajímalo před několika měsíci. Může to souviset s osobou, která vás zaujala. Ať už vaše srdce cítí cokoli, udržujte své tělo v souladu pravidelným cvičením a pitím velkého množství vody. Nemůžete následovat své srdce, pokud vaše tělo není připraveno k pohybu! Odpočinek pomůže vyrovnat váš trávicí a vylučovací systém, a to zase udrží vaši energii čistou pro chvíle, kdy ji budete nejvíce potřebovat!

Přečtěte si také