Denní horoskop ŠTÍRA na 12. 3. 2023

Štír 12. 3. 2023

Štíři, máte velkou radost z úhledného a uspořádaného domu. Ve vaší mysli je čistota opravdu vedle zbožnosti. Dnes vás může děsit, jak zaneřáděný je váš domov. Je čas na úklid, utírání prachu a drhnutí. Udělejte to raději sami, než abyste si najali pomoc. Budete příjemně překvapeni, jak moc vám to pomůže vyčistit si hlavu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nebeská atmosféra tohoto dne vám dává příležitost zjistit, kolik vzrušení a dobrodružství je schopen jeden konkrétní vztah. Pokud stále ještě zkoušíte vodu, možná byste ji rádi dotáhli do konce tím, že podniknete něco velmi odvážného, smělého a podnikavého, do čeho zapojíte všechny své společné schopnosti a genialitu. Pokud to vyjde, možná tomu dáte šanci!

Práce

Ostatní lidé se pravděpodobně postaví proti vám a řeknou svůj názor tak, aby ho slyšeli všichni kolem vás. Tento konflikt se týká spíše jich, kteří se předvádějí, než vás, takže si nic neberte osobně. Jakýkoli nesouhlas bude zesílen.

Peníze

Zařízení funguje dobře a pošta přichází včas. Komunikace se usnadňuje. Už se cítíte dost rebelsky vůči tomu, čím se momentálně živíte. Možná zjistíte, že použití této jedinečné vize k formování vaší finanční cesty vám nyní vyhovuje nejlépe. Vyjadřování svých názorů se nemusí stát prací na plný úvazek. Nechte mluvit svou práci.

Zdraví

Když se do něčeho pustíte, je velmi pravděpodobné, že se vám to, co jste si předsevzali, podaří. V dnešní astrální konfiguraci to platí zejména tehdy, pokud je něco, co jste si předsevzali, ctnostným cílem. Zamyslete se nad cíli, které jste si stanovili a které se týkají vašeho zdraví. Ať už se jedná o dietu, odpočinek nebo cvičení, tento aspekt vás podpoří v tom, abyste své závazky splnili a obnovili.

Přečtěte si také