Denní horoskop ŠTÍRA na 13. 1. 2023

Štír 13. 1. 2023

Noviny, knihy a televize vám přinesou mnoho nových, vzrušujících a užitečných informací, Štíři. To může vaši mysl nasměrovat takovým směrem, že vám to přinese nové nápady na projekty nebo obchodní příležitosti. Diskuse s ostatními, kteří sdílejí vaše zájmy, by mohla přispět ještě více. Očekávejte vzrušující a podnětný den a na jeho konci se vám pravděpodobně otevřou nové dveře.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnes večer by to mohlo být trochu náročné. Nebeská konfigurace naznačuje, že ačkoli jste do něj možná vkládali velké romantické naděje, dnešní rande nedopadne podle vašich představ. Může se stát, že se začnete smrtelně nudit starostmi o malicherné detaily a drobnosti, což se vůbec nepodobá podnětným rozhovorům, na které jste zvyklí. Možná to budete muset připsat na vrub zkušenostem.

Práce

Dnes jste v dobré pozici, abyste prosadili své nápady. Ostatní pro vás budou posluchači v zajetí. Věřte, že to, co řeknete, bude vyslyšeno těmi správnými lidmi a odstartuje vás to do úžasné nové fáze vaší kariéry. Jste na cestě vzhůru.

Peníze

Přemýšlejte o tom, jak získat trvalý příjem ze sdíleného majetku a investic. Může to být tak jednoduché, jako je pronájem bytu nebo rozdělení dividend na polovinu. To však také naznačuje, že je třeba být opatrný s tím, abyste se nyní více zadlužili, zejména pokud nejste zvyklí sestavovat rozpočet. Jste výkonný pracovník, který je schopen zvládnout všechno a ještě víc.

Zdraví

Chtít ze sebe vydat to nejlepší je krásný pocit, jen se možná budete muset naučit vyrovnat se i se zklamáním. Máte tendenci vyvíjet na sebe velký tlak, abyste uspěli, abyste si vedli lépe než průměrně. Vaše bouřlivá osobnost vás dokáže dostat z mnoha situací bez většího úsilí, ale někdy to prostě není o vás a vy to musíte umět rozpoznat. Odpoutání se je něco, co učí mnohá bojová umění  zvažte nějakou takovou aktivitu.

Přečtěte si také