Denní horoskop ŠTÍRA na 13. 2. 2022

Štír 13. 2. 2022

To je den, kdy se vám srdce rozbuší vzrušením. Z nějakého důvodu se ve vás ozývá tichý hlas, který vás varuje, že se můžete dostat do velkých problémů. Nadšený přístup k lásce může být nezbytný, ale možná dnešek není ten nejlepší den k jednání. Lidé jsou příliš citliví a nemusí na ně dobře zapůsobit vaše přímé chování.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná pocítíte nové milostné vzrušení, pokud jde o váš partnerský vztah. Pokud se ve vašich vztazích v poslední době objevila určitá odměřenost, pak byste ji dnes mohli zlomit tím, že se rozhodnete podniknout něco společně s partnerem. Udělejte si den na to, abyste se vydali někam, kde jste ještě nikdy nebyli a mohli tak strávit spoustu času společným objevováním.

Práce

Vaše schopnost proniknout k jádru věci bude klíčem k úspěchu celého dne. Abyste mohli daný problém vyřešit, budete muset větší celky rozdělit na segmenty a prozkoumat situaci pohledem na její jednotlivé části.

Peníze

Vlivy působící na váš dům vztahů jsou požehnáním i prokletím zároveň. I když vám dávají možnost prosazovat své záměry, zároveň vás nutí se vyhraňvat vůči vašim kolegům, který by vám mohl pomoci. Nebojte se a nic si neberte osobně. Máte představivost, kterou potřebujete, abyste svou práci zvládli včas a v rámci rozpočtu.

Zdraví

Díky dnešnímu uspořádání planet se tento týden cítíte, když ne nejlépe, tak alespoň velmi dobře! S tímto vědomím můžete být spokojení. Abyste si udrželi fyzické i duševní zdraví, nešetřete tento týden fyzickým cvičením. Dejte si přednost nějaké činnosti, které vás pořádně okysličí, ať už je to chůze, běh, zvedání činek nebo třeba práce na zahradě. Cokoliv, co vám rozproudí krev.

Přečtěte si také