Denní horoskop ŠTÍRA na 14. 2. 2022

Štír 14. 2. 2022

Pokud budete mít nutkání vytyčit si jiné dlouhodobé cíle, než jste měli dosud, neunahlujte se. Pro Štíry dnešek není ideálním dnem pro velká rozhodnutí. Vaše uvažování totiž nemusí být tolik racionální jako obvykle. Zaznamenejte si proto vaše myšlenky, odpoutejte se od nich a vraťte se k nim za nějaký čas s chladnou hlavou.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Váš vztah může nabrat překvapivý směr, díky kterému se vám otevřou možnosti zažít nová dobrodružství. Určitě se ničemu novému nebraňte, mohli byste přijít o příležitost, jak si rozšířit svou komfortní zónu a ještě více se vzájemně sblížit. Netušené obzory se díky náhodnému setkání či shodě okolností otevřou i nezadaným, buďte proto ve střehu!

Práce

Soustřeďte se na to, co znáte, místo abyste se snažili proniknout do oblastí, o kterých nic nevíte. Raději přidělujte úkoly podle toho, jak efektivně je kdo zvládá plnit. Určitě si všechno nenakládejte jen na svá bedra, práce by pak nemusela být tak plynulá, jak by si především nadřízení přáli. A na vás samotných by se to taky mohlo negativně podepsat.

Peníze

Se svým pracovním týmem budete velmi produktivní, za což si vysloužíte nejen pochvalu, ale možná i nějaké ty finance navíc. Musíte se však obrnit vůči případným jízlivým poznámkám kolegů či těch, kteří by se rádi přiživili na vašem úspěchu. Nemyslí to osobně, jen tímto způsobem ventilují vlastní nevyřešené záležitosti.

Zdraví

Pokud jste si předsevzali, že zásadně změníte něco ve své životosprávě, nyní je ideální čas začít. Může se však stát, že v případě individuálních snah si budete připadat sami, což by se mohlo odrazit na vašich emocích. Zvolte proto raději aktivity, které budete moci dělat s někým společně, ideálně kolektivní sporty. Budete se cítit jako součást party, což vás nabije sebedůvěrou.  Dnes pro vás začínají pozitivní aspekty - podporují vás ve vašem úsilí. Může se tak zmírnit pronásledující pocit, že jste "úplně sami". Mnoho lidí tento tranzit přivede k větší citlivosti (a nutnému sebezpytování) a výsledkem toho bude, že se budete cítit jako "součást party" ve společnosti ostatních lidí více než obvykle. Abyste tento pocit síly a sebedůvěry zdůraznili, doporučujeme vám, abyste pokud možno chodili do posilovny a posilovali horní část těla.

Přečtěte si také