Denní horoskop ŠTÍRA na 15. 1. 2023

Štír 15. 1. 2023

Štíři, dnes možná nebudete vědět, jak postupovat při řešení určitého úkolu nebo projektu, do kterého jste zapojeni. Může se vám nabízet řada možností, z nichž všechny jsou schůdné, a to by vás mohlo zmást. Pokud jsou všechny možnosti účinné a praktické, netrapte se nad svým rozhodnutím. Hoďte si mincí, pokud musíte! Úspěch je silně naznačen, pokud se při tom nebudete stresovat.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Planety jsou vlastně jen připomínkou toho, že každý vrchol má své dno, že nic nemůže pokračovat stále stejně. Může se zdát, že váš současný vztah dosáhl nejnižšího bodu, ale od této chvíle může jít vše jen nahoru. Neberte dnešní události příliš vážně, protože za pár dní se váš pohled na věc opět změní.

Práce

Dokážete rozpoznat obrovskou příležitost tam, kde ostatní vidí tragédii. Je to obrovský dar, a proto ho nepromarněte – zejména dnes. Máte moc napravit skomírající situaci a proměnit ji v naprostý úspěch.

Peníze

Přemýšlejte o tom, jak získat trvalý příjem ze sdíleného majetku a investic. Může to být tak jednoduché, jako je pronájem bytu nebo rozdělení dividend na polovinu. To však také naznačuje, že je třeba být opatrný s tím, abyste se nyní více zadlužili, zejména pokud nejste zvyklí sestavovat rozpočet. Jste výkonný pracovník, který je schopen zvládnout všechno a ještě víc.

Zdraví

Když máte pocit, že jste na konci svých sil, máte tendenci se od ostatních odpojit. To sice funguje, ale má to i svou náhlou stránku, která nenápadně, ale vážně narušuje vaše zdraví. Když se odpoutáte od druhých, odpoutáte se i od sebe. To vyvolává vlnový efekt v celém vašem těle. Říká vašemu žaludku, že má hlad, i když hlad nemá, říká vám, že máte spát, místo abyste zůstali aktivní atd. Dávat na sebe pozor je klíčové.

Přečtěte si také