Denní horoskop ŠTÍRA na 15. 2. 2022

Štír 15. 2. 2022

Dnes se budete těšit velké náklonnosti druhých, Štíři. Vyzařuje z vás láska a krása. Láska bude přicházet v silných, nevyzpytatelných výbuších a měli byste být ve střehu a očekávat nečekané. Lidé vám budou skákat do cesty, aby se s vámi podělili o své city. Teď je vhodná doba na skupinové aktivity. Určitě budete ozdobou každého večírku.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nyní máte příležitost změnit a uspořádat okolnosti svého života. Vztahy tvoří významnou část našeho světa a právě teď proměňujete tolik aspektů své povahy, že se to možná v poslední době odráží i na vašich partnerských (současných nebo budoucích) vztazích. Nenechte se tím znepokojovat, protože až přijde ten správný čas, vše do sebe krásně zapadne.

Práce

Nezlobte se dnes na sebe, protože prostě necítíte obvyklý elán a odhodlání jako obvykle. Dejte si pauzu. Toto je čas, kdy si můžete odpočinout. Buďte pro změnu líní a nechte všechnu těžkou práci na někom jiném.

Peníze

Přemýšlíte, kdy přesně začnete znovu cítit motivaci. Snažit se vás udržet v klidu je jako snažit se udržet tornádo, aby se neroztočilo, ale zvládáte to, jak nejlépe umíte. Tento týden vaše kariéra směřuje na nové vzrušující území.

Zdraví

Dnešní aspekt ve vás vyvolává pocit neklidu, spíše tedy psychického než fyzického. Pokud se budete snažit cvičením zahnat pocit malátnosti, bude vám lépe. Nebeská konfigurace přináší sobectví a necitlivost u lidí  dvě vlastnosti, které vám vadí. Ve vlastním zájmu se zaměřte na sebe a chovejte se ke svému tělu tak, jak byste chtěli, aby se chovalo k Zemi – laskavě, jemně a s úctou.

Přečtěte si také