Denní horoskop ŠTÍRA na 16. 2. 2022

Štír 16. 2. 2022

Zvýšené duševní schopnosti vás mohou přimět trávit hodně času čtením nebo nějakým výzkumem, Štíři. Vaše zvědavost je nyní obzvláště silná. Možná dokonce uvažujete o tom, že byste si nějakým způsobem rozšířili vzdělání, zejména proto, že se již nějakou dobu objevují nové zájmy. Také noví přátelé z fascinujících oborů by vás mohli přimět k přemýšlení. Je vhodná doba, abyste se tím zabývali.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná uvidíte starý problém z nového úhlu pohledu, který vám dá skvělou příležitost s ním něco udělat. Protože jste obvykle velmi otevření, dejte si jen pozor, abyste neřekli něco, co by mohlo vašeho partnera (současného nebo budoucího) v tomto procesu zranit. Musíte být upřímní, ale takovým způsobem, aby se cítil milovaný, a ne kádrovaný.

Práce

Toužíte zahájit určitý projekt, ale máte obrovské rozpory ohledně toho, jak by měl být zahájen. Je důležité, abyste si v těchto prvních fázích udělali čas navíc. Jinak budete později svého spěchu litovat.

Peníze

Přemýšlíte, kdy přesně začnete znovu cítit motivaci. Snažit se vás udržet v klidu je jako snažit se udržet tornádo, aby se neroztočilo, ale zvládáte to, jak nejlépe umíte. Tento týden vaše kariéra směřuje na nové vzrušující území.

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce znamená, že se občas budete potýkat s logistickými problémy. Nikdo není tak shovívavý jako vy, pokud jde o lidské chyby, a tak nezapomeňte obrátit část tohoto soucitu k sobě, když budete frustrovaní. Abyste odvrátili narůstající frustraci, zvažte, zda byste neměli častěji cvičit. Využijte stres k tomu, abyste si uvědomili, co potřebujete. Neodvracejte zrak, protože právě tehdy dochází ke katastrofě.

Přečtěte si také