Denní horoskop ŠTÍRA na 17. 2. 2022

Štír 17. 2. 2022

Možná se zamyslíte nad nedávnými úspěchy v podnikání a penězích a najednou pocítíte silnou sklíčenost a budete se ptát, zda to bude pokračovat. Nepropadejte panice, Štíři. Nejde o vizi budoucnosti. Je to jen dočasný pocit. Odpracujte si ho cvičením nebo se vrhněte na nějaký úkol. Pomoci by mohla také meditace. Rozproudíte endorfiny a váš optimismus a nadšení by se měly vrátit.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná budete mít najednou pocit, že už vás nebaví přitahovat stále stejné vztahy. Postavení planety na obloze vás může přimět k tomu, abyste se ptali, proč se zdá, že vám do života stále znovu a znovu vstupuje určitý typ lidí. Možná potřebujete změnit své zvyklosti a rozhodně změnit okruh svých přátel. Velkým přínosem může být také pěstování nových koníčků a návyků.

Práce

Víte, že máte pravdu, ale i tak se zdá, že opozice přichází ze všech stran. Nedovolte, aby vás tlak zvenčí odvrátil od vlastních názorů. Dokud budete věrní sami sobě, vše se vyřeší k lepšímu.

Peníze

Přemýšlíte, kdy přesně začnete znovu cítit motivaci. Snažit se vás udržet v klidu je jako snažit se udržet tornádo, aby se neroztočilo, ale zvládáte to, jak nejlépe umíte. Tento týden vaše kariéra směřuje na nové vzrušující území. Pokud jste si vyhlédli kancelář na rohu, přemýšlejte o tom, že se stanete autoritou ve svém oboru. Možná zjistíte, že výplata, která k tomu patří, přijde vzápětí.

Zdraví

S dnešním aspektem přichází čas na zvážení praktických záležitostí týkajících se vaší schopnosti navazovat vztahy s lidmi. Pokud jste frustrovaní v oblastech svého života, které se netýkají vztahů, pak tuto frustraci jistě přenesete i do těchto vztahů. Jinými slovy, soustřeďte se na své tělo a pohodu. Dopřejte si zdravou stravu a dostatek odpočinku. To vás podpoří v ostatních oblastech vašeho života.

Přečtěte si také