Denní horoskop ŠTÍRA na 20. 1. 2023

Štír 20. 1. 2023

Dnešní den bude pravděpodobně rušný a poněkud chaotický. Možná strávíte hodně času venku, Štíři. Možná budete muset vyřídit spoustu záležitostí a navštívit řadu lidí. Možná vás bude doprovázet přítel. Možná bude třeba telefonovat, abyste se domluvili na budoucích událostech, a někdo vám možná zabere příliš mnoho času, když budete volat a povídat si. Dodržujte tempo!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Někdo, o kom jste si mysleli, že je docela úžasný a plný rozkošných příslibů, se ukáže být o něco zásadnější, než jste si dokázali představit. Energie tohoto dne vám pomáhá poznat, kde jste se dopouštěli vážných domněnek. Není třeba být hrubý, ale pravděpodobně budete v budoucnu cítit potřebu udržovat si větší odstup.

Práce

Neodsuzujte nápad příliš rychle a neukládejte ho do složky, kterou už možná nikdy neotevřete. Ačkoli může být užitečné takto rozdělovat, z dlouhodobého hlediska vám to může velmi uškodit. Buďte více otevření místo uzavření.

Peníze

Máte aspekty, které ovlivňují peníze a dluhy jiných lidí. To signalizuje potřebu komunikovat s těmi, kterým dlužíte peníze, a ujistit se, že jste oba na stejné vlně ohledně toho, co a kdy bude zaplaceno. Ve společných investicích se skrývá jistá lehkost. Ty vám mohou pomoci z případných finančních zádrhelů, které se mezitím objeví. Buďte si jisti, že o vás bude postaráno.

Zdraví

Pokud jste včera zjistili, že jste schopni se soustředit a praktikovat zdravou rutinu, dnes možná pocítíte posun. Schopnost vnímat své emoce je dnes zvýšená, zároveň však pociťujete rozpolcenost. Máte tendenci zanechat cvičení, když nedostanete rychle odpověď, ale to by bylo pošetilé. Pokud jste včera cvičili jógu, skvěle! Dnes cvičte znovu. Pokud jste včera necvičili jógu a ani jste si neoblékli kalhoty, to bylo včera a dnes je dnes. Není lepší čas, než přidat do své rutiny něco prospěšného.

Přečtěte si také