Denní horoskop ŠTÍRA na 20. 2. 2022

Štír 20. 2. 2022

Vaše emoce jsou zahaleny konzervativním závojem, Štíři. Mohou se objevit záležitosti z minulosti, které vás budou zlobit. Od přírody se pohybujete vpřed a vzhůru a ženete se vpřed, aniž byste přemýšleli o následcích. Dnes můžete být o něco střízlivější než obvykle. Podívejte se, co se vám v minulosti osvědčilo, pokud jde o udržení vašich vznětlivých emocí. Snažte se minulost nezazlívat, ale poučit se z ní.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní postavení planet znamená, že máte šanci naučit se dnes něco nového, co může mít zásadní vliv na váš milostný život. Není však ani tak důležité, co se naučíte, ale kde se to naučíte, protože se může ukázat, že jeden z vašich spolužáků má podobné názory a ideály jako vy a navíc se mu docela líbí, jak vypadáte!!!

Práce

V následujících čtyřech týdnech můžete očekávat, že v oblasti kariéry dojde k zásadnímu zlomu. Plány, které jste zahájili zhruba před půl rokem, se v dobrém i zlém naplní. Nyní je čas zhodnotit situaci a přizpůsobit se.

Peníze

Přemýšlíte, kdy přesně začnete znovu cítit motivaci. Snažit se vás udržet v klidu je jako snažit se udržet tornádo, aby se neroztočilo, ale zvládáte to, jak nejlépe umíte. Tento týden vaše kariéra směřuje na nové vzrušující území. Pokud jste si vyhlédli kancelář na rohu, přemýšlejte o tom, že se stanete autoritou ve svém oboru. Možná zjistíte, že výplata, která k tomu patří, přijde vzápětí.

Zdraví

Aspekt dne vytváří jakousi harmonii, která vám dnes dodá klidný pocit. Možná najdete další lidi, kteří to cítí stejně, a rozhodně to uznejte a podpořte. Věnujte také chvíli kontrole svého těla a všimněte si, odkud tento pocit přichází, kde je registrován. Je to velmi zvláštní místo ve vašem těle a možná budete chtít najít nějaký způsob, jak ho uctít. Krásný by byl horký obklad z čerstvých šalvějových listů.

Přečtěte si také