Denní horoskop ŠTÍRA na 21. 2. 2022

Štír 21. 2. 2022

Štíři, láska dnes získává idealizovanou a pohádkovou auru, protože vy a váš současný nebo potenciální partner trávíte čas o samotě, povídáte si nebo si jen užíváte, že jste spolu. Vřelost, náklonnost a vysoká úcta, kterou k sobě chováte, jsou všem zřejmé. Příjemné na tom je, že tyto pocity pravděpodobně vydrží. Těšte se na mnoho takových dnů.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní postavení planet může znamenat, že vaše dnešní rande bude mnohem sentimentálnější, než jste možná čekali. I vy máte rádi upřímné projevy něhy a citů, ale jejich přemíra vám leze na nervy a může vám z nich být docela špatně. Možná byste měli dospět k nějakému alternativnímu porozumění ohledně povahy vašeho vztahu.

Práce

K dosažení vytouženého úspěchu je třeba stejnou měrou tlačit i táhnout. Vaše cíle jsou zcela jistě dosažitelné a k jejich uskutečnění máte podporu ostatních. Důvěřujte sobě i ostatním.

Peníze

Přemýšlíte, kdy přesně začnete znovu cítit motivaci. Snažit se vás udržet v klidu je jako snažit se udržet tornádo, aby se neroztočilo, ale zvládáte to, jak nejlépe umíte. Tento týden vaše kariéra směřuje na nové vzrušující území. Pokud jste si vyhlédli kancelář na rohu, přemýšlejte o tom, že se stanete autoritou ve svém oboru. Možná zjistíte, že výplata, která k tomu patří, přijde vzápětí.

Zdraví

Dnes může dojít k určitému rozporu mezi tím, co jste ochotni udělat pro někoho jiného, a tím, co jste ochotni udělat pro sebe. Nebo se může jednat o konflikt v práci, který se týká nejen vás, ale i některých kolegů z kanceláře. Kdykoli se objeví konflikt, je to příležitost k učení. Abychom se z konfliktu mohli poučit, musíme od něj ustoupit a získat na něj určitý nadhled. V tomto ohledu velmi pomáhá hluboké dýchání. Uvědomte si svůj dech a vše bude v pořádku.

Přečtěte si také