Denní horoskop ŠTÍRA na 21. 7. 2022

Štír 21. 7. 2022

Může se ukázat, že to, co bylo včera tak lehké a aktivní, dnes naráží na několik překážek, Štíři. S některými projekty, na kterých jste pracovali, jste náhle narazili na zeď. Najednou se vše začne odehrávat v rezervovanějším tónu a vy můžete ztratit drahocennou dynamiku. Využijte tento čas k tomu, abyste se stáhli a přehodnotili moudrost svého směřování.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná astrální energie vám usnadní cestu k milostnému životu. Pokud jste nedávno prožili trapnou příhodu – což se někdy stává mezi zcela novými milenci –, z níž se vám při pomyšlení na ni ježí vlasy, pak by dnešní vlivy měly zmírnit všechny nepříjemné vzpomínky a brzy na vše zapomenete. Nedovolte, aby malý incident zničil potenciálně krásný vztah.

Práce

Přijde k vám příliv tolik potřebné energie a vy se ocitnete v dobré pozici, abyste mohli dosáhnout potřebných pokroků na pracovišti. Nepodceňujte své přesvědčovací schopnosti. Máte větší moc, než si myslíte, tak ji moudře využijte.

Peníze

Vesmír naznačuje, že je třeba se věnovat osobnímu vzhledu. Nejvíce jsou ovlivněny vaše osobní a profesní vztahy. Podnikněte konkrétní kroky k obnovení kontaktů se starými známými nebo k prohloubení stávajících profesních přátelství. Následují peníze.

Zdraví

Vzhledem k dnešním planetárním aspektům byste se mohli cítit velmi nervózní a přecitlivělí. Můžete být přetížení a potřebovat se stáhnout na stabilnější a pohodlnější místo v sobě. Věnujte deset minut ráno a deset minut večer hlubokému dýchání a protahování na podlaze a pocítíte okamžité účinky. Tohle jste si nezavinili přes noc a podle toho může trvat týden, než uvidíte výsledky, ale věřte nám: za tu námahu to stojí. Pokud to nedokážete udělat pro sebe, udělejte to pro své okolí, na které mají vaše emocionální a duševní stavy vliv.

Přečtěte si také