Denní horoskop ŠTÍRA na 22. 2. 2022

Štír 22. 2. 2022

Očekáváte důležité sdělení, možná související s obchodem, Štíři? Pokud přijde dnes, pravděpodobně se opozdí. Pokud máte pocit, že musíte sedět a čekat na ni, najděte si mezitím nějakou jinou činnost, jinak se z toho zblázníte. Pokud nedorazí do konce dne, smiřte se s tím, že budete čekat. Nepropadejte panice. Přijde dostatečně brzy.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná nebeská atmosféra nemusí být zrovna nejvhodnější pro to, abyste se někoho zvláštního zeptali, zda by s vámi nechtěl jít na rande. Z důvodů, které zná jen on sám, se prostě nedokáže dostat do nálady pro tuto příležitost nebo na vaši žádost adekvátně reagovat. Neberte si to však osobně, protože brzy bude všechno úplně jinak. Je možné, abyste se stali důvěrnějšími.

Práce

Staré třenice mezi vámi a spolupracovníkem se dnes zmírní, protože najednou budete mít jeden s druhým více soucitu. Událost související s prací vás sblíží a vy si uvědomíte, že jste oba jen lidé, kteří jsou schopni chybovat.

Peníze

Pokrokem v kariéře se posouváte ve svém finančním životě. Měníte svůj přístup k práci a plánujete budoucnost. Pokud chcete v této oblasti rychle pokročit, přihlaste se jako dobrovolník a staňte se více tváří své organizace. Přednášením projevů a prezentací překonáváte strach z veřejného vystupování a posouváte svou vlastní věc kupředu. Vašim ambicím se nikdo nevyrovná. Dělejte seno, dokud slunce svítí.

Zdraví

Dnešní energie vám poskytuje určitou pomoc při vyjadřování toho, co cítíte, nicméně zůstaňte obzvláště naladěni na původ svých emocí. Můžete se citově zmást a přenést frustraci z jednoho vztahu na jiný. To jsou věci, které se stávají a které lze vzít na vědomí, ale stejně tak dobře můžete v těchto dnech chtít strávit nějaký čas sami se sebou. Cvičení je skvělý způsob, jak si udělat čas pro sebe a zároveň mít pocit, že jste součástí světa!

Přečtěte si také