Denní horoskop ŠTÍRA na 23. 2. 2022

Štír 23. 2. 2022

Dnes nejednejte impulzivně, Štíři. Mohlo by se snadno stát, že si to spletete se spontánností. Jedno je více promyšlené než druhé. Díky vlivu tohoto dne se určitě dívejte, než skočíte. Vše si dobře promyslete, od rozhodnutí přes projekty až po smlouvy. Drobné písmo si přečtěte vícekrát. Pokud jde o vztahy, buďte opatrní a nedůvěřujte příliš rychle.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konjunkce znamená, že jste naladěni mnohem idealističtěji, než by pro vás bylo zdrávo. Pokud jste přemýšleli o tom, že někoho blízkého pozvete na rande, dejte si pozor, abyste se nenechali unést nějakým aspektem jeho vzhledu nebo chování a nemysleli si, že je příliš úžasný. Je důležité, abyste si zachovali nadhled.

Práce

Zdá se, že napětí je všude, kam se podíváte. Zkostnatělé představy ostatních lidí stojí v cestě vašemu pokroku. Teď není nejlepší doba na to, abyste na lidi tlačili nebo je přesvědčovali o něčem, čemu nevěří. Držte se zpátky v ústraní.

Peníze

Pokrokem v kariéře se posouváte ve svém finančním životě. Měníte svůj přístup k práci a plánujete budoucnost. Pokud chcete v této oblasti rychle pokročit, přihlaste se jako dobrovolník a buďte více tváří své organizace. Přednášením projevů a prezentací překonáváte strach z veřejného vystupování a posouváte svou vlastní věc kupředu. Vašim ambicím se nikdo nevyrovná. Dělejte seno, dokud slunce svítí.

Zdraví

Dnešní aspekt vám dává příležitost projevit svou hravost s ostatními. Užijte si tento tranzit tím, že zvýšíte množství pohybu - nezapomeňte, že zvýšená energie pochází ze zvýšeného pohybu. Tento tranzit může mít také dlouhodobé účinky na vaše blízké vztahy. Ukažte lidem svou vřelou a hravou stránku, projevte svou náklonnost a otevřete se přijímání náklonnosti od druhých. Pijte hodně vody, abyste si udrželi přítomnost a mohli se cítit naplno.

Přečtěte si také