Denní horoskop ŠTÍRA na 24. 2. 2022

Štír 24. 2. 2022

Štíři, dnes by mohlo být snadné nechat se unést. Mohli byste se nechat unést nějakým vzrušením nebo se rozhodovat na základě cizích slov. V takový den byste měli používat hlavu. Vše si dvakrát ověřte a mírněte své aktivity. Mějte na paměti svá omezení. Nikde není psáno, že nemůžete dělat cokoli, co vás zaujme. Jen buďte opatrní a dbejte na bezpečnost.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud se dnes chystáte na rande, nečekejte, že prožijete romantický večer, ale očekávejte, že se budete skvěle bavit. Příznivý planetární aspekt znamená, že váš nový přítel pro vás bude s největší pravděpodobností nesmírně podnětnou společností a pravděpodobně vám také dokáže představit zcela nové dimenze života. Čekají vás velké věci.

Práce

Vaše neochota brát v úvahu jiné perspektivy vás brzdí ve více ohledech. Věnujte ostatním lidem více pozornosti a uznání, než je běžné. Otevřená mysl je pro vás mnohem větším přínosem, než si možná uvědomujete.

Peníze

Pokrokem v kariéře se posouváte ve svém finančním životě. Měníte svůj přístup k práci a plánujete budoucnost. Pokud chcete v této oblasti rychle pokročit, přihlaste se jako dobrovolník a buďte více tváří své organizace. Přednášením projevů a prezentací překonáváte strach z veřejného vystupování a posouváte svou vlastní věc kupředu. Vašim ambicím se nikdo nevyrovná. Dělejte seno, dokud slunce svítí.

Zdraví

Dnes možná budete mít chuť vyjádřit se tím nejsilnějším a nejjasnějším způsobem, jaký znáte, ale buďte opatrní! Kdy se vám to skutečně podařilo? Někdy si pletete "jasné" s "agresivním" a "pravdu" s "názorem". Můžete tak riskovat, že někoho odradíte. Je důležité naučit se kombinovat své vnímání s pochopením, že realita každého člověka je osobní. Může vám pomoci vnímat vlastní pocity jako dočasné a proměnlivé.

Přečtěte si také