Denní horoskop ŠTÍRA na 25. 2. 2022

Štír 25. 2. 2022

Štíři, dnes můžete přemýšlet o konkurenci a možných budoucích cílech. Představy a snění vám mohou dobře posloužit. O čem jste snili jako děti? Kým jste se chtěli stát? Máte k tomu nyní v životě blízko? Pokud ne, je to pro vás v pořádku? Udělejte si čas, abyste si takové věci promysleli, a případně se vrátili na správnou cestu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná konfigurace planet znamená, že váš milostný život mohou dnes ovlivnit nečekané události. Možná jste si naplánovali, že si někam vyrazíte, aniž byste očekávali, že se něco stane, ale pak můžete být velmi překvapeni, když zjistíte, že zejména jedno setkání na vás má elektrizující účinek. V důsledku toho se může stát, že se mezi vámi vytvoří nový úžasný vztah.

Práce

Potíže, které jste zažívali v posledních dnech, se dnes odpoledne zmírní. Nečekaný rytíř v zářivé zbroji vás vysvobodí z duševního zmatku a patové situace, kterou jste měli s ostatními. Věřte, že řešení je na dosah ruky.

Peníze

Pokrokem v kariéře se posouváte ve svém finančním životě. Měníte svůj přístup k práci a plánujete budoucnost. Pokud chcete v této oblasti rychle pokročit, přihlaste se jako dobrovolník a buďte více tváří své organizace. Přednášením projevů a prezentací překonáváte strach z veřejného vystupování a posouváte svou vlastní věc kupředu. Vašim ambicím se nikdo nevyrovná.

Zdraví

Štír je vždy připraven vyzkoušet něco (nebo někoho) nového. Je pro vás snazší říkat ano než ne. Jste zodpovědní za to, co si do života přinesete, a následky jsou velmi reálné. Stejně tak jste zodpovědní vůči svému tělu. To, co sníte, vám zůstane. To, co do svého těla vpustíte, budete pociťovat mnohem déle, než je doba, po kterou to přijímáte. Věnujte tomuto procesu zvláštní pozornost a naučte se, jaké výhody přináší říkat ne.

Přečtěte si také