Denní horoskop ŠTÍRA na 26. 2. 2022

Štír 26. 2. 2022

Pokud jste se v poslední době cítili unavení nebo nemocní, pravděpodobně se to pro vás změní, Štíři. Často se můžete potýkat s náladovostí, která vás může vyčerpávat. Váš emocionální stav může ovlivnit to, jak se cítí vaše tělo. Ujistěte se, že pečujete nejen o své tělo, ale i o své pocity. Pokud jsou věci, které je třeba vyřešit, věnujte se jim ještě dnes. Obojí jde opravdu dohromady.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Díky přítomné energii si dnes užijete několik nádherných a skutečně poučných rozhovorů. Pokud se chystáte na první rande, očekávejte, že se vaše rozhovory budou týkat poměrně hlubokých témat, jako je například smysl života. Pokud jste ve stálém vztahu, udělejte si čas na to, abyste si vyšli ven a navštívili opravdu dobré představení, protože to vám oběma pomůže uvolnit se.

Práce

V následujících třech a půl týdnech budou pracovní jednání obtížná. Vzniknou třenice a bude pro vás obtížné dosáhnout nějakého kompromisu. Neberte si nic osobně. Komunikace obecně je v této době mimo provoz.

Peníze

Pokrokem v kariéře se posouváte ve svém finančním životě. Měníte svůj přístup k práci a plánujete budoucnost. Pokud chcete v této oblasti rychle pokročit, přihlaste se jako dobrovolník a buďte více tváří své organizace. Přednášením projevů a prezentací překonáváte strach z veřejného vystupování a posouváte svou vlastní věc kupředu. Vašim ambicím se nikdo nevyrovná.

Zdraví

Nejste tak bezmocní, jak si myslíte! Bez ohledu na to, co si myslíte, že nelze zvrátit, někde uvnitř se skrývá emocionální odvaha, která je nutná ke změně směru věcí. Pokud už je to nějaký čas, co jste naposledy cvičili, udělejte dnes jen něco málo: choďte co nejvíce pěšky, včetně chůze na schůzku nebo na nákup, místo abyste použili auto nebo autobus. Pamatujte, že každá cesta začíná prvním krokem! Zhluboka se nadechněte a dodejte si odvahu, abyste ho udělali.

Přečtěte si také