Denní horoskop ŠTÍRA na 26. 6. 2022

Štír 26. 6. 2022

Dnes se ovládejte, Štíři. Nikdo se nechce hádat. S lidmi kolem vás může být těžké navázat kontakt, ale to není důvod k rozčilování. Zklidněte se a mluvte mírněji. Naslouchejte tomu, co mají ostatní na srdci. Může dojít k menšímu narušení vaší každodenní rutiny. Ostatní mohou zpochybňovat to, co cítíte. Nepochybujte o sobě.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Někdy musíme brát sebe a své vztahy vážně. Současný aspekt ve hře vás k tomu dnes vybízí. Ačkoli vás nikdo nemůže obvinit z toho, že byste si zahrávali, v minulosti jste osobě ve svém životě také nedali najevo, jak moc jste jí oddaní. Možná by stálo za to dát jí najevo, že máte v plánu nějakou dobu zůstat.

Práce

Finanční záležitosti jsou vám nakloněny. Je vhodná doba požádat o zvýšení platu nebo povýšení. Neuškodí ani koupit si po práci los. Vaše štěstí je poměrně silné a vy máte možnost z tohoto štěstí peněžně těžit.

Peníze

Tento týden vás vesmír vyzývá, abyste se podívali na kurzy, semináře a workshopy, které by mohly prohloubit vaše dovednosti, zejména pokud jde o vydělávání a investování peněz. Čeká vás období, kdy se budete muset podívat do svého nitra, abyste zjistili, co vlastně chcete pro peníze dělat. Buďte upřímní a snažte se to uskutečnit.

Zdraví

Snažte se dnes na každý problém nahlížet ze dvou stran. Kosmická energie vás může zavést k zrcadlu, kde můžete být v pokušení být kritičtí a nelítostní. Buďte k sobě laskaví: pamatujte, že to, jak se cítíte, nejvíce ovlivňuje to, co si říkáte, a ne to, co říkají druzí! A cítíte se dobře, pokud se přijímáte takoví, jací jste, a děláte něco pro to, abyste zůstali zdraví. Tuto energii můžete využít k tomu, abyste si uvědomili a ocenili to, co ve vašem životě funguje. Pokud vaše nohy fungují, používejte je!

Přečtěte si také