Denní horoskop ŠTÍRA na 27. 2. 2022

Štír 27. 2. 2022

Štíři, zkuste se dnes posunout v kariéře nebo ve vzdělání. Energie může být příznivá pro expanzi a růst. Kdy jste se naposledy naučili nějakou novou dovednost? Nemusí to být nutně v souvislosti s prací. Pokud vás láká aranžování květin, skákání padákem nebo masáže, jděte do toho. Nikdy nepřestávejte hledat způsoby, jak rozšířit své znalosti.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Víte, že existuje určitá osoba, kterou je třeba získat a svést do svého života; dnes se můžete cítit inspirováni k vypracování odvážného plánu, jak toho dosáhnout. Dokonce vám ani nevadí, když to hned nevyjde, protože si rádi užíváte jen honbu za úspěchem.

Práce

Ujistěte se, že jste ke svému okolí upřímní a jasní. Teď není vhodná doba na skrývání tajemství. V práci se šíří spousta pomluv a zjistíte, že cokoli se snažíte utajit, se vám nakonec nesmírně vymstí.

Peníze

Pokrokem v kariéře se posouváte ve svém finančním životě. Měníte svůj přístup k práci a plánujete budoucnost. Pokud chcete v této oblasti rychle pokročit, přihlaste se jako dobrovolník a buďte více tváří své organizace. Přednášením projevů a prezentací překonáváte strach z veřejného vystupování a posouváte svou vlastní věc kupředu. Vašim ambicím se nikdo nevyrovná.

Zdraví

Tento den je pro vás příznivý v oblasti blízkých vztahů. Energie je tu pro to, abyste cítili veškeré potřebné bezpečí, a zároveň si uvědomili, že vaši nejbližší mohou potřebovat trochu prostoru. Doporučujeme udělat cokoli, co vám v tomto druhu prožitku pomůže: nechte si doručit květiny, zhluboka se nadechněte, když nemáte slova, kterými byste se vyjádřili, a počkejte, co vám druhý člověk řekne. To samo o sobě vám může pomoci cítit se uvolněně a dobře.

Přečtěte si také