Denní horoskop ŠTÍRA na 27. 3. 2023

Štír 27. 3. 2023

Tohle je jeden z těch dnů, kdy nemůžete přijít na to, co si objednat k večeři. Dnes jste oficiálním majitelem zamračené hlavy, Štíre. Čekáte u pultu s lahůdkami a snažíte se přijít na to, co si dáte. Vaše emoce jsou možná tak svázané v mozku, že nedokážete jasně uvažovat. Zkuste se uklidnit a podívejte se na film.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Zdá se, že ostatní dnes předčí vaši schopnost zaujmout. Máte všechny možnosti, abyste se prosadili, pokud jde o určitou osobu. Nicméně i oni mají na vás zálusk a mohou být velmi odhodlaní. Překvapení není to správné slovo, zaskočení se mu blíží, ale ať už uděláte cokoli, neutíkejte pryč. Tohle je příliš cenné.

Práce

Nenechte se zahltit pracovními záležitostmi. Není zdravé, aby práce tak silně ovlivňovala vše, co děláte, zejména když jste mimo pracoviště. Když odcházíte z práce, nechte tam její zátěž.

Peníze

Tento týden se týká vašeho sektoru snů a minulých životů, které mohou náhle odhalit talent, o němž jste nevěděli. Vložte nějakou akci a záměr tam, kam nyní směřuje vaše pozornost, a možná zjistíte, že peníze vás okamžitě následují. Pokud budete naslouchat svému vnitřnímu vědění, těžko si představit šťastnější období.

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce vás vybízí k vytvoření struktury a rovnováhy. Cvičíte, běháte, správně jíte, investujete do holistických produktů, ale k čemu je to všechno dobré, když se nemůžete pomazlit na gauči s živou bytostí, kterou jste si vybrali? Vždyť právě díky tomu se cítíme celiství a v pohodě. Ať už je to láska nebo přátelství, které ve svém životě momentálně máte, lidé nebo zbožňovaní domácí mazlíčci, nezapomínejte na svou potřebu něhy a intimity.

Přečtěte si také