Denní horoskop ŠTÍRA na 28. 2. 2022

Štír 28. 2. 2022

Vaše schopnost hledat inovativní přístupy k úkolům vám dnes může dobře posloužit, Štíři. Dnešní den je plný energie a duševní bystrosti. Zjistíte, že většina věcí vám půjde snadno. U projektů zaměřených na detaily věnujte více času promýšlení možností. Zkuste se na věci podívat ze všech úhlů. Možná je mnohem více možností, než jste si mysleli. Využijte toho a zapisujte si náhodné nápady.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní tranzit znamená, že máte všechny šance přilákat tu správnou osobu již dnes, pokud dokážete být otevření a využít určité příležitosti, jakmile se vám naskytne. Možná jste si přáli příležitost, kdy byste se s dotyčnou osobou mohli setkat, nebo alespoň dostat nějakou příležitost k rozhovoru. Ta se naskytne, ale budete muset být rychlí.

Práce

Přestaňte se pokoušet oživit starý projekt nebo práci, která vám již nevyhovuje. Nyní je čas začít něco nového. Nebojte se hledat novou práci. Nemá smysl setrvávat v situaci, která vás zcela nenaplňuje.

Peníze

Pokrokem v kariéře se posouváte ve svém finančním životě. Měníte svůj přístup k práci a plánujete budoucnost. Pokud chcete v této oblasti rychle pokročit, přihlaste se jako dobrovolník a buďte více tváří své organizace. Přednášením projevů a prezentací překonáváte strach z veřejného vystupování a posouváte svou vlastní věc kupředu. Vašim ambicím se nikdo nevyrovná. Dělejte seno, dokud slunce svítí.

Zdraví

Nebude to pro vás lehký den, zvláště pokud jste vynechali snídani! K dalšímu jídlu doporučujeme nějaký protein. Dnes byste si měli dopřát především luxus pocitu uzemnění. Dosáhnout tohoto cíle je pro každého jiné, ale dá se říci, že bude lepší, když si dáte domácí večeři, než když si dáte jídlo s sebou, bude lepší, když půjdete pěšky, než když budete cestovat autem, a bude lepší, když budete spát ve vlastní posteli než v posteli někoho jiného - i když to nutně neznamená, že budete spát sami!

Přečtěte si také