Denní horoskop ŠTÍRA na 28. 7. 2022

Štír 28. 7. 2022

Cokoli jste nestihli udělat včera, Štíři, musíte dokončit dnes. Tématem cesty je disciplína a pozornost vůči písku, který proklouzává přesýpacími hodinami. Čím více toho dokážete splnit, tím lépe se budete cítit. Stagnující energie je znamením, že je čas se pohnout. Neztrácejte ani okamžik čekáním na to, až s řešením přijde někdo jiný. Převezměte iniciativu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Když už jste si mysleli, že se v určitém vztahu můžete konečně uvolnit, dnes se probudíte a zjistíte, že se něco nedefinovatelného změnilo. Nastoupila nová nálada nebo tón a vy si nejste zcela jisti, co to znamená. Jsou to problémy, nebo lepší časy? Nejlepším způsobem, jak prožít tento den, je nedělat předčasné závěry.

Práce

Vaše načasování je dnes perfektní, takže nespěchejte, ale ani nezůstávejte pozadu. Čím méně budete přemýšlet o tom, jaké tempo musíte udržet, tím více budete synchronizováni s lidmi kolem sebe. Štěstí přijde samo, když se necháte unášet proudem.

Peníze

Tento týden planety mění způsob, jakým vás ostatní vnímají, což je z dlouhodobého hlediska pozitivní. Protože se to však v současné době týká vaší kariéry a domácího života, je nejlepší hledat pomoc ve vážných vztazích. Ti, kteří dokáží obstát uprostřed bouře, jsou ti, které chcete mít nablízku.

Zdraví

Pokušení je mnoho, ale zamyslete se nad reakcí svého těla na nadměrné požitkářství. Není na čase dostat se na správnou cestu a přijmout pravidelný zdravotní režim? Někdy stačí jen věnovat čas zamyšlení nad svými rozhodnutími a odpověď najdete přímo uprostřed svého mozku! Zpomalte dnes u šálku heřmánkového nebo jiného bylinkového čaje a všimněte si posunu ve svém vnímání.

Přečtěte si také