Denní horoskop ŠTÍRA na 29. 3. 2023

Štír 29. 3. 2023

Štíři, dnes se můžete spolehnout na své štěstí, které vás vytáhne z obtížných situací. Tohle je jeden z dnů, kdy se můžete do všeho pustit po hlavě, aniž byste se příliš obávali výsledku. Na vaší straně je velké množství pozitivní energie, kterou možná právě teď ani nejste schopni vnímat. Věřte, že ať se pustíte do čehokoli, z dlouhodobého hlediska to pro vás dopadne příznivě.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Postavení planet se může zpočátku zdát jako překážka, u které nemůžete okamžitě najít způsob, jak ji překonat. Ve skutečnosti je však tato zdánlivá překážka požehnáním, pokud jde o lepší pochopení někoho, ke komu se postupně stále více přibližujete. Umožní vám zjistit, co k vám skutečně cítí.

Práce

Někdo dnes mění svou melodii a ani jedna z nich s vámi ani trochu nerezonuje. Ke konci dne dosáhnete s touto osobou dramatického vyvrcholení a přeskočí jiskry. Připravte se na to, že se strhne těžká bitva.

Peníze

Čeká vás období finančních rozhodnutí. Vaše peněžní snahy se rozšiřují a pomáhají vám vydělat více než kdy jindy. Možná jste natolik zaneprázdněni, že vám nezbývá čas na přátele a společenské kontakty. Možná budete muset najít rovnováhu mezi pracovními a finančními povinnostmi a potřebou občas upustit páru. Určitě si to zasloužíte.

Zdraví

Zvažování možností je stejně důležitý návyk jako rozhodování a konání! Planety jsou nyní pro takový postup seřazeny. Jste na tom stejně? Ať už jsou vaše zdravotní návyky jakékoli, je vhodná doba na odstranění těch, které již nepotřebujete. Staví se do cesty procesu pokroku. Dopřejte si fyzické potěšení z dlouhých procházek a protahování končetin; zřekněte se laciné stimulace zpracovanými cukry a stravy s vysokým obsahem sacharidů. Výsledky se vám budou líbit!

Přečtěte si také