Denní horoskop ŠTÍRA na 4. 8. 2022

Štír 4. 8. 2022

Po několika dnech apatie vám nadcházející den dodá novou energii. Každý, kdo se vás snaží brzdit, by si měl dát pozor, Štíři, protože nebudete mít náladu snášet námitky. Nedáte se omezovat! Je to vynikající čas, abyste si upevnili pověst vynikajícího trenéra nebo kapitána své posádky!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Jak můžete očekávat, že se někdy uklidníte, když se zdá, že toho kolem vás tolik vře. Zrovna když si myslíte, že si zasloužíte trochu odpočinku, zjistíte, že vás něco nutí propadnout záchvatu úzkosti. Romantika je v tuto chvíli velmi vášnivá a intenzivní; ve skutečnosti by mohla mít dokonce nádech posedlosti. Pokud můžete, uklidněte se.

Práce

Radikální změna energie vám dává pocit, že vaše úsilí skutečně někam vede. Nejste jen křeček v kolečku. Jste prosperující, úspěšný a nesmírně šťastný jedinec, který je na cestě vzhůru.

Peníze

Máte před sebou rušný týden s planetami, které ovlivňují vaši kariéru a autoritu. V práci nyní zaujímáte silnější pozici a můžete získat nový titul. Oslavte svůj úspěch místo toho, abyste usilovali o ještě vyšší funkci (jako že budete). Aspekty naznačují, že nastává období, kdy se začnete vážněji zabývat rozvojem profesních sítí, které vám mohou být oporou v těžkých chvílích.

Zdraví

Dobrá věc na dnešním planetárním uspořádání je, že vás přiměje zaměřit se na své fyzické potřeby. Vzhledem k tomu, jaká je vaše pozornost, vám pravidelné cvičení velmi prospěje. Aspekt vám také pomůže zaměřit se na to, co denně potřebujete, takže toho využijte k tomu, abyste měli přehled o tom, jaký druh cvičení máte. Nezapomeňte zhluboka dýchat, kdykoli se ocitnete na cestě z jednoho místa na druhé  to se hodně počítá!

Přečtěte si také