Denní horoskop ŠTÍRA na 5. 2. 2023

Štír 5. 2. 2023

Dnes můžete mít náladu vyrazit na výlet nebo někoho navštívit, Štíři. Kdy jste si naposledy na něco takového udělali volno? Je pravděpodobné, že už je to příliš dlouho. Nejenže si to užijete, ale i ostatní budou nadšeni, že s vámi mohou strávit nějaký čas. Ať už sbalíte celou rodinu, nebo vyrazíte sami, využijte příležitosti navštívit nové místo nebo se spojte s lidmi, které jste dlouho neviděli.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Obecně si příliš dobře uvědomujete, jakou ztrátu času a energie přinášejí malicherné spory. Přesto si dnes budete muset vyjasnit alespoň jednu věc. Pokud někdo z vašich blízkých trvá na tom, že překročí určitou hranici, i když jste mu to opakovaně zakázali, pak si za to může jen sám. Byli řádně varováni.

Práce

Můžete mít pocit, že jsou všichni proti vám. Vaše první reakce je, že začnete být extrémně kritičtí ke všem, kteří s vámi nesouhlasí. Mějte na paměti, že to pravděpodobně situaci ještě zhorší. Lidé tuto kritiku nebudou přijímat příliš dobře.

Peníze

Harmonický aspekt vám dodává energii v sektoru vašeho horoskopu, který řídí peníze jiných lidí, společné investice a dluhy. To by mohlo znamenat, že obdržíte bonus nebo dividendu, nebo že je třeba věnovat více pozornosti splácení toho, co dlužíte. Ať už je to jakkoli, máte výdrž a vytrvalost, abyste vydělali všechny peníze, které potřebujete, a ještě víc.

Zdraví

Když si nejste jisti, co cítíte, je lepší držet jazyk za zuby. Většina lidí se bojí trapného mlčení. Mít režim, který vás provede dnem s grácií, je krásný způsob, jak se v těchto svízelných situacích neocitnout. Soustřeďte se na to, co musíte udělat pro své zdraví, jako je konzumace čerstvých jídel a dostatek pohybu, a pravděpodobnost, že se přeřeknete, bude mnohem menší.

Přečtěte si také