Denní horoskop ŠTÍRA na 6. 8. 2022

Štír 6. 8. 2022

Cizí země a nové příležitosti vás dnes lákají, Štíři! Mějte oči a uši otevřené, protože tyto příležitosti k vám mohou přijít z neobvyklého nebo nečekaného zdroje. Jste připraveni na nějakou změnu ve svém osobním nebo profesním životě. Je na vás, abyste podnikli kroky jakýmkoli novým směrem, kterým se rozhodnete vydat. Nevylučujte několik kurzů jako cestu k další kariéře.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nyní jste strávili spoustu času řešením svého problému ve vztahu. Nyní, když mu rozumíte, můžete zahájit proces přechodu do další fáze. Ta bude dnes poměrně pozitivní a měla by zohlednit vaše pocity ohledně budoucnosti, priorit a hodnot. Pokračujte vpřed s odhodláním být co nejmoudřejší a nejspokojenější.

Práce

Oddělit pravdu od fantazie nemusí být dnes obzvlášť snadné, protože se zdá, že se oba aspekty v nových informacích, které k vám přicházejí, prolínají. Než začnete vycházet z předpokladu, že všechna fakta, se kterými se setkáte, jsou pravdivá, ptejte se.

Peníze

Máte před sebou rušný týden s planetami, které ovlivňují vaši kariéru a autoritu. V práci nyní zaujímáte silnější pozici a můžete získat nový titul. Oslavte svůj úspěch místo toho, abyste usilovali o ještě vyšší funkci (jako že budete). Aspekty naznačují, že nastává období, kdy se začnete vážněji zabývat rozvojem profesních sítí, které vám mohou být oporou v těžkých chvílích.

Zdraví

Často se budete vymlouvat, proč nemůžete cvičit nebo proč si dopřáváte určité potraviny, které nejsou zrovna výživné. Netrapte se výmluvami! Snažte se vidět věci takové, jaké jsou – včetně odchylek od zdravého životního stylu – a budete díky tomu silnější. Všichni si čas od času uděláme přestávku od „zdravé cesty. Zkuste se soustředit pomocí meditace nebo jógy, když začne být těžké vidět věci takové, jaké jsou.

Přečtěte si také