Denní horoskop ŠTÍRA na 9. 9. 2022

Štír 9. 9. 2022

Je možné, že někdo bude pochybovat o vašich motivech nebo se ptát, zda jste upřímní, Štíři. Neberte si to špatně. Ani vy neberete všechno za bernou minci. Svou upřímnost prokažte tím, že vše dotáhnete do konce a budete držet slovo. Pokud se nevyhnete tomu, abyste své slovo nedodrželi, vysvětlete dotyčnému situaci. Tím ukážete, že jste upřímní.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pohlcujete energie lidí kolem sebe a odrážíte je zpět jako nějaké zářivé zrcadlo. Dnešní konverzace má v sobě náznak pikantnosti a vy máte k dispozici zajímavé informace, které můžete prozradit. Pokud hledáte výjimečnou osobu, můžete zapůsobit svým šarmem a vtipnou replikou. Ukáže se, že jste příliš lákaví na to, abyste vás minuli.

Práce

Celkově se budete cítit mimořádně silní a vytvoříte si tak předpoklady pro obrovský úspěch na pracovišti. Nacházíte se na mimořádně vysoké úrovni a nemáte důvod se obávat pádu. Pokud chcete udělat krok vzhůru, je k tomu právě teď vhodná doba.

Peníze

Toto období se týká všech způsobů, jakými oslovujete ostatní, ať už pracovně, nebo pro potěšení. Vzhledem k tomu, že harmonická aktivita ovlivňuje vaše skupiny, společenské aktivity a samostatné podnikání, můžete přemýšlet o tom, jak využít své sociální sítě k zahájení nějakého nového podnikatelského záměru. I kdyby to mělo být na nějakou dobu jen na vedlejší koleji, možná zjistíte, že spojení s ostatními může mít velký význam.

Zdraví

K dispozici je silný vhled, jen musíte vědět, kde hledat. Někdy je nezbytné cítit se hrozně a pak pochopit, proč se tak cítíte. Nesnažte se dnes ze svých pocitů setřást; bude to téměř nemožné a přijdete o některé cenné informace. Oblast žaludku je v období stresu citlivá. Zatímco si dáváte šálek heřmánkového čaje na uklidnění trávicího traktu, vybírejte semínka z granátového jablka a ptejte se sami sebe, co hledáte.

Přečtěte si také