Denní horoskop STŘELCE na 10. 2. 2022

Střelec 10. 2. 2022

Střelci, dnes se můžete cítit velmi komunikativní. Soustředění, logické myšlení a zvýšená schopnost vyjádřit myšlenky slovy posilují vaše komunikační schopnosti. Váš dar přejít v jakékoli záležitosti přímo k věci tedy pravděpodobně pročistí dříve ucpané kanály, zapůsobí na ostatní a zvýší vaše sebevědomí.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Na jemných úrovních se mění vaše hodnoty týkající se toho, co hledáte ve vztahu. Zatímco dříve jste věděli, co chcete, nyní si nejste tak jistí. Máte tendenci si myslet, že byste měli chtít určitý typ člověka, ale nyní začínáte preferovat úplně jiný typ. To však posune vaše vztahy na novou úroveň.

Práce

Přítel nebo obchodní partner vám dodá sebedůvěru, která vás inspiruje k dalšímu postupu při realizaci velkého projektu. Berte tuto inspiraci jako významné znamení z vesmíru, že už byste neměli otálet. Podnik započatý nyní bude jistě vzkvétat.

Peníze

Možná zjistíte, že se vaše představivost rozproudila na nejvyšší úroveň. Napadne vás tolik nápadů, že je nejlepší mít po ruce tužku a papír, abyste si je všechny zaznamenali. I ten zdánlivě nejmenší se může proměnit v produkt nebo službu generující dolary. Tyto nápady můžete v práci upevnit do konkrétních projektů. Ahoj, peníze v hotovosti!

Zdraví

Když je čas komunikovat s těmi, které milujete, někdy se dostaví pocit, který je nezaměnitelný. Je něco, co chcete říct, a cítíte, že to tvrdošíjně vězí ve vašem srdci! Někdy se svým skutečným impulzům bráníme ze strachu. Tento strach je naprosto přirozený, ale může nám stát v cestě. Jedním ze způsobů, jak strach obejít, je udržovat se v dobré (dokonce skvělé) fyzické kondici. Zůstaňte fyzicky fit a bude se vám mnohem lépe dařit v blízkých vztazích.

Přečtěte si také