Denní horoskop STŘELCE na 11. 2. 2022

Střelec 11. 2. 2022

Právní záležitosti by dnes měly rozhodně vyznít ve váš prospěch, zejména ty, které se týkají nemovitostí. Střelci, pravděpodobně se budete cítit pozitivně a váš domácí život by měl být obzvláště uspokojivý. Na mysli byste mohli mít také sex a romantiku. Pokud se vám podaří sejít se s milencem, pravděpodobně se docela sblížíte. Dařit by se mělo i uměleckým projektům, zejména v oblasti domácnosti.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Chcete-li dnes v určitém vztahu pokročit, musíte zaujmout alternativní stanovisko. Astrální energie vás vybízí k tomu, abyste nedělali stále stejné věci nebo si svého partnera (současného či budoucího) nadále nezaškatulkovali. Každý člověk potřebuje prostor pro pohyb a vyjádření sebe sama a tím, že odstraníte veškeré jeho mentální projekce, mu pomůžete být autentičtějším sám sebou.

Práce

Nebojte se přijímat důležitá rozhodnutí, i když nemusíte nutně sedět v křesle výkonného ředitele. Váš úsudek je zdravý a lidé kolem vás vás mají rádi a respektují vás. Využijte toho ve svůj prospěch a budete odměněni.

Peníze

Možná zjistíte, že se vaše představivost rozproudila na nejvyšší úroveň. Napadne vás tolik nápadů, že je nejlepší mít po ruce tužku a papír, abyste si je všechny zaznamenali. I ten zdánlivě nejmenší se může proměnit v produkt nebo službu generující dolary. Tyto nápady můžete v práci upevnit do konkrétních projektů. Ahoj, peníze v hotovosti!

Zdraví

Planetární aspekt dne vám dodává užitečnou energii. Drobné věci, které byste chtěli stihnout, ale nějak se vám to nedaří, se vám budou zdát snadno zvládnutelné, pokud se otevřete tvůrčí energii, která je vám nyní k dispozici. Obecně se chcete cítit bezpečně a jistě. Proto se snažte, aby vaše cvičení bylo předvídatelné a dostatečně jednoduché na to, abyste je mohli provádět každý den. Tímto způsobem budete schopni bez obtíží dosáhnout svých nepolapitelných zdravotních cílů.

Přečtěte si také