Denní horoskop STŘELCE na 12. 2. 2022

Střelec 12. 2. 2022

Střelci, dnes vámi může otřást někdo, kdo na sebe bude strhávat veškerou pozornost. Možná máte pocit, že vás tato osoba zastiňuje svými velkolepými nápady a horami informací. Možná máte pocit, že jste ve srovnání s tím člověkem příliš pomalí. Nemusí to ale automaticky znamenat, že jste to vy, kdo potřebuje přeřadit.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současný planetární aspekt ve vás může vyvolat tak hluboce zakořeněný pocit bezpečí, že nebudete mít problém vyjádřit city svému partnerovi. Konečně pochopíte, že tu není proto, aby vás kritizoval nebo abyste se před ním cítili špatně, že nejste dokonalí, ale že vás skutečně chce milovat a podporovat. Dejte své drahé polovičce šanci, aby vám ukázala, jak uzdravující může být úplné přijetí.

Práce

Je to pro vás mimořádně příznivé období - čas, kdy můžete udělat velký pokrok v čemkoli, na čem právě pracujete. Máte k dispozici nástroje, které potřebujete k dosažení velkého pokroku. V den, jako je dnešní, máte dokonce motivaci je použít!

Peníze

Možná zjistíte, že se vaše představivost rozproudila na nejvyšší úroveň. Budete mít tolik nápadů, že je nejlepší mít po ruce tužku a papír, abyste si je všechny zaznamenali. I ten zdánlivě nejmenší se může proměnit v produkt nebo službu generující peníze.

Zdraví

Zkuste se dnes na chvíli zastavit a vychutnat si přítomný okamžik. Popřemýšlejte o tom, co pro vás znamená každodenní život, a prostě „buďte tady a teď". Není to úplně vhodný čas na dělání velkých změn, spíš na kontrolu toho, zda ve vašem životě funguje všechno tak, jak má. Co se týče stravy, možná byste si měli zkontrolovat, zda jíte dostatek ovoce a zeleniny.

Přečtěte si také