Denní horoskop STŘELCE na 13. 2. 2022

Střelec 13. 2. 2022

Střelci, zaměřte se na romantiku. Překvapte svou lásku vynikajícím večeří, kterou sami připravíte. Vložte do vašeho vztahu trochu více vášně a znovu zažehněte jiskru, která možná nedávno vyhasla. Neváhejte být v lásce iniciátorem.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud se potřebujete přesvědčit, co k vám milovaná osoba cítí, možná právě dnes najdete to, co hledáte. Ve vzduchu je cítit ten zvláštní nádech romantiky v kombinaci s opojnou vášní, díky níž se můžete znovu a znovu zamilovat.

Práce

Snažte se najít trhliny vašeho současného plánu. Zahrajte si na ďáblova advokáta. Obvykle se tak moc soustředíte na světlé stránky věci, že nevidíte ty temné. Nebuďte krátkozrací. Připravte se na nejhorší a zároveň doufejte v to nejlepší.

Peníze

Možná zjistíte, že se vaše představivost rozproudila na plné obrátky. Budete mít tolik nápadů, že je nejlepší mít po ruce tužku a papír, abyste si je všechny zaznamenali. I ten zdánlivě nejmenší se může proměnit v produkt nebo službu generující finance. Tyto nápady můžete v práci převést do konkrétních projektů. Peníze se jen posypou.

Zdraví

Dávejte si pozor na konflikty. Věnujte jim pozornost a snažte se je využít ve svůj prospěch. Při vaší povaze to může být výzva. Když budete čelit nějaké obtížné situaci, zeptejte se sami sebe, jaký je váš požadovaný výsledek? Trocha předvídavosti vás může zachránit Chcete-li v těchto konfliktních chvílích uklidnit své nervy, pijte heřmánkový čaj a nezapomínejte na cvičení.

Přečtěte si také