Denní horoskop STŘELCE na 14. 2. 2022

Střelec 14. 2. 2022

Je možné, že budete muset řešit konflikt s kolegou nebo kolegyní z práce, což by mohlo způsobit dusno v celém kolektivu. Snažte se proto zůstat v klidu a soustředit se na své povinnosti. Záhy se ukáže, že se nejednalo o nic osobního a neshody odejdou stejně rychle, jako přišly.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Především nezadaní Střelci by měli být ve střehu. Náhoda vám může přihrát do cesty člověka, kterého už nějakou dobu obdivujete, ale nepatří do okruhu vašich známých a přátel. Budete tak mít příležitost se s ním sblížit – a kdoví, možná vám nejen rozšíří obzory, ale také poodhalí stránky vašeho já, o kterých jste dosud neměli ani tušení.

Práce

Vaše pracovní cíle jsou vyšší než obvykle a může se stát, že nasadíte zběsilejší tempo než ostatní kolegové. Nenechte se jimi zpomalit ani vyvést z míry a jděte si svědomitě za svým. Pozor ale, abyste nepřecenili své síly. Přílišné pracovní vytížení může být prvním krůčkem k postupnému vyhoření.

Peníze

Měli byste mít po ruce tužku a papír, budete totiž hýřit tolika nápady, že si je budete muset zaznamenávat. Byla by škoda, kdyby zůstaly zapomenuty, protože i ty nejméně nápadné myšlenky mohou být inspirací pro zásadní projekty a zdrojem velkého dlouhodobého výdělku. Buďte však opatrní, komu se s nimi svěřujete. Ne všichni kolem vás jsou tak upřímní a přátelští, jak se na první pohled zdá.

Zdraví

Budete mít spoustu energie, kterou by bylo škoda nevyužít pro fyzickou aktivitu, ke které se jen tak nedostanete. Běžte si zahrát squash nebo vyzkoušejte třeba bojová umění. Vy se krásně vybijete a vaše tělo z této příležitosti taktéž vytěží maximum. Ke sportování můžete přidat i nenásilnou změnu v jídelníčku – zkuste například pro dnešní den zcela vynechat živočišné produkty.

Přečtěte si také