Denní horoskop STŘELCE na 14. 2. 2023

Střelec 14. 2. 2023

Váš optimismus a nadšení by dnes měly být velmi vysoké, Střelci. Obchodní a partnerské vztahy se v poslední době ukazují jako uspokojivé a výnosné a vy byste dnes mohli obdržet informace o nových dveřích, které by se vám mohly nečekaně otevřít. Dlouho jste tvrdě pracovali, údajně bez výsledků, a nyní se zdá, že se vše děje najednou. Je to velmi vzrušující, ale nezapomeňte, že pokud si chcete udržet současné tempo, musíte pracovat dál. Dejte se do toho!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nedovolte, aby vás váš současný vztah nevědomky přivedl zpět ke starému návyku, kterého jste se nedávno dokázali zbavit. Současný astrologický aspekt nabízí příležitost podívat se na situaci z nové perspektivy a pochopit, co je třeba udělat a jak se můžete oba změnit, abyste mohli začít znovu. To by pro vás oba mohlo znamenat velmi pozitivní průlom.

Práce

V poslední době jste slepě následovali předem danou představu o tom, kde byste měli být a co byste měli dělat. Uvízli jste v rutině, která více slouží druhým než vám samotným. Nyní je čas tento sebezničující trend zvrátit.

Peníze

Vaše komunikační schopnosti se zvyšují a ukazují vám, že se můžete prosadit prostřednictvím důrazných a jasných požadavků vůči svému okolí. Řekněte si o to, co chcete, a možná to dostanete, ať už v práci nebo v peněžním životě. Věci však mohou být napjaté, takže je lepší zůstat čistí, karmicky řečeno. Nebuďte zlí a nepoužívejte slova, která by vám uškodila.

Zdraví

V této příznivé planetární atmosféře si užijete spoustu zábavy. Je to hravá, bezstarostná a živá doba, kterou si můžete užít s partnerem nebo o samotě. Budete rádi číst a psát, snadno se domluvíte téměř s kýmkoli a stejně tak těžko se budete nudit. Důležité věci však v tomto krátkém období toulek nenechte uniknout. Zůstaňte věrni svým zdravotním cílům a cvičebním závazkům. Život je nezbytnou kombinací sladkého a hořkého!

Přečtěte si také