Denní horoskop STŘELCE na 15. 2. 2022

Střelec 15. 2. 2022

Střelci, vaše srdce může být dnes obzvlášť citlivé. Můžete se cítit trochu zranitelní. Vaše romantická povaha je obzvláště silná, a tak si dopřejte hýčkaný večer včetně dobrého jídla s někým, koho máte rádi. Všechny vztahy se ženami nyní půjdou hladce. Možná byste měli zavolat své matce, pokud jste s ní už dlouho nemluvili. Určitě by vás ráda slyšela.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná planetární konstelace vám pomáhá vymanit se ze starších vzorců vztahů a podporuje vás v dalším kroku vpřed v procesu porozumění sobě samým. Změna je jediná věc v životě, kterou si můžeme být jisti. Povzbuzuje k tomu, abyste se podívali na širší vzorce a našli hlubší smysl pro účel, který vás spojuje se všemi, s nimiž se setkáváte.

Práce

Spojte se s někým, s kým pracujete, místo abyste se snažili dělat všechno sami. Když budete mít někoho po svém boku, bude vám den ubíhat mnohem rychleji a hladčeji. Navíc budete dvakrát efektivnější než při práci o samotě.

Peníze

Tento týden klade důraz na bezpečnost, peníze a hodnoty. Šťastný aspekt vám dává povolení utrácet za výlet, po kterém jste toužili, za víkendový workshop, který vám časem přinese více peněz, a dokonce i za tvůrčí nápad, který vás už dlouho pálí v mozku. Uskutečněte ho a budete šťastnější.

Zdraví

Silné planetární uspořádání je vše, co potřebujete, abyste se cítili na vrcholu své síly! Nejen to, nebeská atmosféra vás podpoří pořádnou palebnou silou. Teď už se jen musíte hýbat: pokračujte ve cvičení a pijte hodně vody, aby vaše vnitřní systémy fungovaly hladce. Pokud tuto energetickou fázi nezvládnete disciplinovaně a hydratovaně, mohlo by se vše trochu zvrtnout.

Přečtěte si také