Denní horoskop STŘELCE na 16. 2. 2022

Střelec 16. 2. 2022

Střelci, vaše intuice se dnes může zvýšit natolik, že budete mít pocit, že dokážete odhadnout myšlenky a motivy lidí, které jste nikdy předtím nepotkali. Čtení zpráv vám může přinést náhlé vhledy do toho, jak se věci vyvinou. Mohli byste se rozhodnout, že tuto schopnost využijete ke zlepšení své finanční situace. Udělejte to, pokud můžete. Vaše postřehy jsou pravděpodobně správné.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Zpráva, kterou dnes obdržíte, by vás mohla rozesmát. Současný astrální aspekt může přinést pozvání k návštěvě nějakého výjimečného místa, a co víc, bude vás tam také někdo velmi výjimečný doprovázet. Mohla by to být příležitost, na kterou jste čekali. Stačí, když řeknete ano a budete také otevření novým zkušenostem. Poslední rada je obzvláště důležitá.

Práce

Máte dokonalou dávku ctižádosti a odvahy v kombinaci s dobrými vztahy s ostatními, takže dnes budete v práci velmi efektivní. Oba tyto fantastické talenty budou uznány a vyzdviženy, takže se je nebojte předvést.

Peníze

Tento týden klade důraz na bezpečnost, peníze a hodnoty. Šťastný aspekt vám dává povolení utrácet za výlet, po kterém jste toužili, za víkendový workshop, který vám časem přinese více peněz, a dokonce i za tvůrčí nápad, který vás už dlouho pálí v mozku. Uskutečněte ho a budete šťastnější.

Zdraví

Planetární konjunkce vytváří energii, pod jejíž vlivem se může zdát, že to, co je vám nejdražší, vám uniká. Všimněte si, že je to obvykle spíše iluze než realita. Vaším úkolem je chovat se tak, abyste to, co je vám nejdražší, udrželi v soustředěné perspektivě bez ohledu na úzkost, obavy a strach. Jinými slovy, nedramatizujte to příliš. Abyste si pomohli udržet soustředění, berte své dýchání vážněji než obvykle. Několikrát denně pět minut zhluboka dýchejte.

Přečtěte si také