Denní horoskop STŘELCE na 17. 2. 2022

Střelec 17. 2. 2022

Práce, která by vás mohla profesně posunout, by vás mohla odvést od vašich blízkých a způsobit citové napětí. Možná se budete cítit sklesle, protože byste raději byli se svými blízkými, ale cítíte, že je důležité se nyní posunout vpřed. Zkuste si to vynahradit nějakým kvalitním časem. Je velmi důležité, abyste co nejlépe využili současného postavení planet. Všichni budou rádi, když uvidíte výsledky.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konjunkce vás může přimět k tomu, abyste se v případě určitého rozhodnutí týkajícího se vztahu rozhodli. Váš partner (současný nebo budoucí) si může přát určité změny, aby se udržel v pohybu a byl také otevřený novým prvkům. Může se však stát, že se kvůli tomu budete cítit nejistě a raději byste, aby věci zůstaly tak, jak jsou. Možná je v této době zapotřebí trochu upřímné diskuse.

Práce

Poslouchejte, co říkají ostatní, ať už s nimi souhlasíte, nebo ne. Vaší fantazijní a optimistické mysli se možná nelíbí, že si ostatní ověřují realitu, ale věřte, že je to pro vaše dobro. Můžete z toho mít velký prospěch.

Peníze

Tento týden klade důraz na bezpečnost, peníze a hodnoty. Šťastný aspekt vám dává povolení utrácet za výlet, po kterém jste toužili, za víkendový workshop, který vám časem přinese více peněz, a dokonce i za tvůrčí nápad, který vás už dlouho pálí v mozku. Uskutečněte ho a budete šťastnější.

Zdraví

Dnešní aspekt vám pomůže uvědomit si, co potřebujete  základní věci, jako je jídlo, spánek a láska. Pokud se vám některé z těchto věcí nedostává nebo se vám jí dostává příliš mnoho, pak to během současného tranzitu poznáte. Mohou se objevit výzvy, s nimiž se budete muset vypořádat a které se vám zpočátku budou zdát frustrující, ale po počátečním šoku vám prospěje vědomí, že jste se s problémem vypořádali.

Přečtěte si také