Denní horoskop STŘELCE na 18. 2. 2022

Střelec 18. 2. 2022

Střelci, dopis nebo telefonát by vám mohl přinést nepříjemné zprávy týkající se peněz. Vaší první reakcí může být obviňování sebe nebo někoho jiného, ale okolnosti pravděpodobně nikdo neovlivní. Je velká šance, že se to dá napravit. Než se někdo příliš rozčílí, je nejlepší vše prošetřit a zjistit, co je třeba udělat. Možná to bude vyžadovat určité úsilí, ale vše bude v pořádku.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nenechte si zkazit den, který by mohl být krásný, neshodami. Dnešní planetární konjunkce znamená, že máte šanci spojit své síly do plánu nebo projektu, který by měl pro vás oba hluboký význam. Pokud se oba hned na začátku shodnete na tom, čeho chcete dosáhnout, ušetříte si spoustu času a starostí.

Práce

Toto období je pro vás skvělou příležitostí, abyste pokročili v plnění ročních cílů, které jste si stanovili. Právě teď je pro vás možný obrovský skok. Klíčové je věnovat čas plánování a revizi, na rozdíl od slepého jednání.

Peníze

Tento týden klade důraz na bezpečnost, peníze a hodnoty. Šťastný aspekt vám dává povolení utrácet za výlet, po kterém jste toužili, za víkendový workshop, který vám časem přinese více peněz, a dokonce i za tvůrčí nápad, který vás už dlouho pálí v mozku. Uskutečněte ho a budete šťastnější.

Zdraví

Dnešní aspekt vám dává dostatek ohnivé síly k tomu, abyste prolomili všechna nepříjemná pouta, která vás dosud svazovala, a spoustu tvůrčí energie k plánování skvělé budoucnosti! Je to skvělá doba k tomu, abyste se prosadili v práci, našli si nové zaměstnání nebo jednoduše zlepšili svůj způsob života. Když už jsme u toho, není žádná výmluva pro to, abyste byli gaučovým bramborem, pokud nejste vážně nemocní.

Přečtěte si také