Denní horoskop STŘELCE na 18. 6. 2023

Střelec 18. 6. 2023

Střelci, můžete se cítit citově zaseknutí. Možná máte pocit, že vaše citlivá a milující povaha není plně doceněna. Dnešek je energický a živý, ale vy byste raději seděli doma a odpočívali. Vaší nejlepší strategií je právě to. Proč je pro některé lidi tak těžké pochopit, že nicnedělání je ve skutečnosti dělání něčeho – odpočinku? Nenechte se nikým přemlouvat k něčemu, co nechcete dělat.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

S dnešní nebeskou energií možná zjistíte, že hudba je potravou lásky. Ve skutečnosti můžete odhalit hlavní souvislost mezi všemi druhy výživy a schopností vytvořit skutečně romantickou a pečující atmosféru. Pokud bavíte svou nejmilejší lásku, jděte až na hranici možností a budete dobře odměněni – velmi ráda vyhoví každému vašemu požadavku.

Práce

Abyste se dnes v práci prosadili, budete muset být agresivnější než obvykle. Nebojte se zvýšit hlas, pokud to bude nutné k prosazení vašeho názoru. Asertivní taktika možná není váš styl, ale rozhodně je účinná.

Peníze

Díky aktivitě v oblasti zjevů se na události tohoto týdne díváte novýma očima. Přítel může mít užitečný návrh, jak vydělat více peněz nebo získat povýšení, o které jste usilovali. I když s ním nesouhlasíte, vyslechněte si ho. On nebo ona vidí tuto situaci jasněji než vy. Žádá se po vás, abyste do práce vnesli mnohem vážnější stránku své osobnosti.

Zdraví

V tento den vám možná dojde základní pravda. Tato základní pravda může mít co do činění s vaší vlastní hodnotou. Například si nacvičte říkat si: Když se stavím na první místo, mám vlastně víc co dát. Pociťte příliv energie. Obnovte svůj závazek uspořádat si život tak, abyste své potřeby naplnili bez ohledu na cokoli. Dříve nebo později budeme všichni potřebovat hledat péči sami u sebe. Co jste pro sebe v poslední době udělali?

Přečtěte si také