Denní horoskop STŘELCE na 19. 2. 2022

Střelec 19. 2. 2022

Střelci, obvykle kladete velký důraz na sebeovládání. Dnes se vám to bude hodit, až obdržíte nějakou skvělou zprávu, která by vás jinak mohla dojmout k slzám. Nenechte to ale zajít příliš daleko. Za těchto okolností je v pořádku, když to ze sebe trochu vypustíte. Vaše tvrdá práce a odhodlání se konečně vyplácí. Mohou vám přijít zprávy o možném povýšení. Je to den plný událostí.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární energie naznačuje, že možná budete muset přehodnotit určité rozhodnutí učiněné ve spěchu. Možná jste neměli po ruce všechna fakta, nebo jste toho měli prostě příliš mnoho na práci, než abyste si sedli a rozhodli se na základě správných informací. Dnešní události mezi vámi a milovanou osobou však ukazují, že si potřebujete ujasnit důvod, proč jste dospěli k určitému závěru.

Práce

Vaše vysoká energie a dobromyslnost jsou velmi žádané. Lidé budou otevřeni vašim názorům a budou ochotni vyzkoušet vaši expanzivní perspektivu. I když je váš nápad "výstřel do tmy", je velmi pravděpodobné, že bude mít úspěch.

Peníze

Tento týden klade důraz na bezpečnost, peníze a hodnoty. Šťastný aspekt vám dává povolení utrácet za výlet, po kterém jste toužili, za víkendový workshop, který vám časem přinese více peněz, a dokonce i za tvůrčí nápad, který vás už dlouho pálí v mozku. Uskutečněte ho a budete šťastnější.

Zdraví

Aspekt tohoto dne vám dává pocit, že je možné všechno - a je to tak. Vaše tělo vám však každý den připomíná, že cokoli děláte, je výrazně umocněno pocitem fyzické vitality. Vezměte si tuto energii "zvládnu cokoli" a použijte ji při cvičení nebo cvičebním režimu. Naplánujte si cvičení na celý týden a držte se ho s vědomím, že pokud se cítíte fyzicky vitální, je pravděpodobnější, že uspějete. Stejně tak jezte pro úspěch!

Přečtěte si také