Denní horoskop STŘELCE na 19. 3. 2023

Střelec 19. 3. 2023

Střelci, doma i v práci vás čekají nejrůznější úžasné změny. V osobním životě vám do něj pravděpodobně vstoupí někdo nový a změní ho k lepšímu. V zaměstnání byl možná přijat návrh, který jste předložili, nebo jste uzavřeli dohodu, na níž jste již nějakou dobu pracovali. Užijte si tuto příznivou nebeskou energii.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Váš společenský život by mohl díky dnešnímu uspořádání planet skutečně rozkvést, což vám nabídne šance, o kterých jste si nedokázali představit, že by se k vám mohly náhle objevit přímo u vašich dveří. Nepromarněte žádnou příležitost jen proto, že se vám nezdá taková, jakou byste si představovali. Láska přichází v mnoha překvapivých baleních a nelze ji určit pouze podle vzhledu. Dovolte bizarním a neobvyklým věcem, aby vás dojaly.

Práce

Cítíte se nabití ve všech směrech. Za vším, co děláte a co říkáte, stojí větší síla. Můžete toho hodně dokázat, tak se držte svého směru a jděte za věcmi, na kterých vám nejvíce záleží. V této době máte plnou podporu.

Peníze

Nastává období změn v oblasti kariéry a autorit. Vesmír podporuje všechny nové změny, které chcete v kariéře provést, a nabízí vám podporu. Vlivy však mohou být buď tvůrčí, nebo matoucí, záleží na tom, jak je využijete. Svou cestu volte pečlivě a s rozmyslem.

Zdraví

Vzhledem k tomu, že ve světě je tolik rozptýlení, musíte si velmi dobře uvědomit svou pozornost, abyste ji mohli zaměřit na sebe. Soustředění je skvělým aspektem jógy, zejména soustředění na dech. Dechová cvičení jsou úžasnou a jednoduchou dovedností, kterou se můžete naučit. Přesto není tak snadné dodržovat pravidelná dechová cvičení. Větší kontrola nad vlastní pozorností nesmírně zvýší kvalitu vašeho života.

Přečtěte si také