Denní horoskop STŘELCE na 20. 2. 2022

Střelec 20. 2. 2022

Dnešní den je fantastický pro naladění se na své vnitřní já, Střelci. Budete mít vyrovnanou, uzemněnou mysl, z níž budete moci vědomě vyhodnocovat svůj emocionální stav. Důvěřujte svým instinktům a vytvářejte realistické plány do budoucna. Dnes jste obzvláště disciplinovaní a máte dobrý smysl pro to, jaké jsou vaše cíle a záměry. Využijte této uzemněné energie k tomu, abyste věci dotáhli do konce.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vzhledem k dnešnímu uspořádání planet je zcela v pořádku, když se obléknete do světlejšího oblečení. Občas máte tendenci nosit tmavší odstíny, což není žádný problém, až na to, že v oblasti lásky a romantiky byste měli zesvětlit, protože se do vašeho života chystá vstoupit někdo velmi barevný. Bude vás chtít vzít s sebou na dobrodružnou výpravu - buďte na to připraveni.

Práce

Celkové nadšení a hnací síla, které jste pociťovali v uplynulých čtyřech týdnech, se dnes posouvají novým směrem, čímž začíná nová čtyřtýdenní fáze našeho ročního cyklu. Pro vás to znamená zpomalení namísto zrychlení. Buďte více vypočítaví.

Peníze

Tento týden klade důraz na bezpečnost, peníze a hodnoty. Šťastný aspekt vám dává povolení utrácet za výlet, po kterém jste toužili, za víkendový workshop, který vám časem přinese více peněz, a dokonce i za tvůrčí nápad, který vás už dlouho pálí v mozku. Uskutečněte ho a budete šťastnější.

Zdraví

Další příjemný tranzit vám umožní snadno získat to, co chcete, aniž byste šlápli na kuří oko ostatním lidem. Musíte však vědět, co chcete, abyste to získali, a v tom spočívá vaše práce. Soustředění se musí být součástí vašeho každodenního programu. Cvičení je k tomu skvělým způsobem. Stejně tak aktivní řízení stravy, abyste věděli, co můžete očekávat od toho, co jíte.

Přečtěte si také